21. Mistrovské utkání: 14.6.2009 od 16:00h hriste Pojbuky
Rozhodcí: Makovicka st.
ZK: 0:2
Diváci:50
Hlavnicka - Pachta(8. Volf J.), Kurka, Melichar, Makovec P. - Ríha, Miksík, Zich, Sedivý - Krepelka M., Procházka

Domácí byli lepsím týmem a zaslouzene vyhrali. Utkání zacalo nestastne pro Pachtu který si obnovil zranení a musel strídat. V 8. minute se uvolnil Miksík, ale jeho strela sla nad. V 15. minute prihrál Miksík na M. Krepelku, ale ten se jen zastreloval. V 22. minute byl faulován Procházka a kopal se prímy volný kop. K jeho exekuci se postavil Zich, poslal pekný centr pred branku a Ríha ho poslal do branky - 1:0! V 26. minute to mohlo být jiz 2:0 pro domácí, ale M. Krepelka trefil jen tyc! V 32. minute opet miril vedle M. Krepelka. V 36. minute mohl poslal domácí do dvoubrankového vedení Procházka, ale jeho slabou strelu brankar kryl. Ve 40. minute poslal míc pred branku Procházka a M. Krepelka poslal míc nechytetalne pravackou do sibenice - 2:0! V 41. minute se akce opakovala jen s tím rozdílem ze nahrával Zich a M. Krepelka míc minul. Do kabin se slo za stavu 2:0! V úvodu druhé pule si domácí vytvorili tlak, ale své sance promenit nedokázali- predevsím M. Krepelka. V 65. minute poslal míc do behu M. Krepelkovi Kurka a ten utíkal sám na branku, ale poslední obránce ho fauloval zezadu a mela následovat cervená karta, ale rozhodcí kupodivu vsech diváku i hrácù ukázal jen zluty kartonek. Hlavné palic dne M. Krepelka zahodil 2 velké sance v rozmezí 68. a 70. minuty! A tak prisel trest. Hosté podnikly v 72. minute protiútok a Hlavnicka v brance byl krátky - 2:1! Domácí najednou hráli v kreci a hosté si vynutili tlak! V 77. minute se jim podarilo vstrelit vyrovnávací gól, ale ten nebyl pro ofsajd uznán. V 82. minute dostal krásnou prihrávku za obranu M. Krepelka a propálil vse co mu stálo v ceste - 3:1! Konec utkání se odehrál v poklidu a tak domácí mohli slavit 3 veledulezité body.