21. kolo TJ Dražice "B" - SK ZD Pojbuky 3:3

21. mistrovské utkání: 11.6.2016 od 17:00h hřiště Dražice
TJ Dražice "B" - SK ZD POJBUKY  3:3(3:2)
Rozhodčí: Pinc
Diváci: 50
Novotný II - Zich , Šenigl, Rathouský, Dvořáček - Grof, Novotný I , Mik
šík, Šedivý -  M. Křepelka, Bočan

V závěrečném utkání sezony jsme zajížděli do Dražic. Začátek zápasu patřil jasně domácím. Hned ve 2. minutě se domácí dostali do vedení, když po rohovém kopu doslava protlačil míč do sítě domácí Flígr - 1:0. Domácí byly i nadále nebezpečnější a hrozily hlavně ze standartních situací. Ve 12. minutě to bylo již 2:0 pro domácí, když centrovaný míč z pravé strany uklidil za Novotného záda Volek - 2:0! Až poté se trochu probrali hosté. Blízko snížení byl v 17. minutě Dvořáček po rohovém kopu, ale hlavičkoval nad. Hostům se povedlo snížit v 24. minutě když se odražený míč dostal ke Křepelkovi, ten přihrál Bočanovi, který střelou na zadní tyč poslal míč do sítě - 2:1! Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou a oba brankáři se rozhodně nenudili. V 41. minutě domácí zahrávali další rohový kop a nikým nehlídaný Volek uklidil míč za Novotného záda - 3:1! Už se zdálo že do kabin se půjde za stavu 3:1, ale v 45. minutě poslal centr před branku Grof, domácí obránce promáchl a míč se dostal k volnému M. Křepelkovi, který jej poslal přesně do pravého horního rohu dražické branky - 3:2! V 2. půli byly o něco lepším týmem hosté. V 59. minutě mohl vyrovnat Křepelka, ale jeho střela z voleje po centru Šedivého skončila jen v nářučí domácího golmana. V 64. minutě vystrašil Novotného v brance pokus domácí hráče, který s vypětím všech sil vyrazil na roh. V 70. minutě se hostům povedlo vyrovnat když Šedivého centr se štěstím prošel nazadní tyč, kde byl M. Křepelka a střelou na bližší tyč srovnal na 3:3! V 78. minutě mířil vedle  Rathouský. V 90. minutě mohli hosté podniknout brejk, ale Šedivý si na půlce překážel s Mikšíkem a tak z akce nic nebylo. Rozhodčí poté utkání ukončil a tak divácky velmi atraktivní utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů a Pojbuckým zajistilo 3. místo v tabulce.