22. kolo SK ZD Pojbuky - TJ Dražice "B" 4:1

22. mistrovské utkání: 13.6.2015 od 17:00h hřiště Pojbuky
B: 32. Volf J., 40. M. Křepelka, 56. Zich, 72. Grof - 90. Vačlena
Rozhodčí: Smetana
Diváci: 50
Pachta - Papež, Šenigl, Rathouský, Dvořáček  - Grof, Novotný I , Zich, Volf J. - M.Křepelka, Bočan

V posledním utkání jarní části nás čekal B tým Dražic. V souboji týmů, kterým již o nic nešlo se tam dal čekat poklidný zápas. Utkání začalo s malým zpozděním jelikož bylo potřeba znovu nalajnovat, neboť předchozí průtř mračen všechny čáry smazala. Samotné utkání se odehrávalo pod převahou domácího celku. Do první vážnější šance se dostal v 5. minutě Bočan, ale trefil jen brankáře hostí. V 9. minutě centroval z pravé strany Papež, ale na jeho centr nikdo z domácích hráčů nedosáhl. První vážnější gólovou akci si vybojoval v 20. minutě M. Křepelka, ale ani na 4x brankáře hostí napropálil. A to mohlo domácí mrzet, hned vzápětí se hosté dostali do protiútoku a hostující útočník se řítil sám na Pachtu, ten však včasným vyběhnutím šanci hostujícímu útočníkovi zmařil a tak zůstal stav nezměněn. V 32. minutě už se domácí radovali. Grof poslal centr na zadní tyč, kam si naběh Volf a střelou na zadní tyč poslal domácí do vedení - 1:0! V 40. minutě to bylo již 2:0, když Rathouský poslal milimetrový míč za obranu na M. Křepelku, ten se zbavil brankáře a poslal míč do prázdné branky. Na konci poločasu se ke střele dostal Zich, jeho střelu brankář hostí vyrazil jen k volnému M. Křepelkovi, ten ale trestuhodně poslal míč vedle prázdné branky. Poločas tak skončil jen 2:0 pro domácí. Po změně stran hra pokračovala pod režií domácího týmu. V 52. minutě se dostal do dobré šance Grof, když se přes 2 hráče dostal až před brankáře, ale branku přestřelil. Ta samá situace se opakovala i v 60. minutě. V 56. minutě se k míči dostal Zich a střelou z 20 m prostřelil brankáře hostí, ten si na míč sáhl, ale vytlačit mimo 3 tyče ho nedokázal - 3:0! Třetí gól hosty zlomil a valil se na ně jeden útok za druhým. V 64. minutě se pěknou individuální akcí dostal až před brankaře M. Křepelka, ale při zakončení míč netrefil a brankář hostí si s jeho pokusem poradil. V 72. minutě se krásně uvolnil Grof a postupoval sám na brankaře, kterého parádně obstřelil a mohl se se spoluhráči radovat z vedení 4:0! V 81. minutě se malém vápně ocitl sám Zich, ale kromě branky přestřelil i pletivo za brankou. V 86. minutě mohli jít domácí do vedení 5:0, ale to by musel samostatný únik lépe vyřešit M. Křepelka. V 90. minutě fauloval Zich a hosté dostali šanci kopat přímý volný kop. Ten hostující hráč zahrál opravdu bravurně a střelou přesně do šibenice nedal Pachtovi šanci. Utkání bylo poté ukončeno a tak se mohli domácí radovat ze zaslouženého vítězství. Tato výhra znamenala konečné 7. místo v tabulce.