22. Kolo TJ Dražice,, B" - SK ZD Pojbuky

22. Mistrovské utkání: 20.6.2009 od 17:00h hriste Drazice
TJ Drazice,,B" - SK ZD POJBUKY 0:3 (0:2)
Rozhodcí: Pinc
ZK: 2:1
Diváci:50
Hlavnicka - Volf F., Melichar, Kurka, Makovec P. - Sedivý, Miksík, Ríha, Zich - Krepelka M.(46. Krepelka V.), Pachta

Domácí zacaly zostra a pritlacili hosty pred jejich pokutové uzemí, tam ale vetsina jejich akcí skoncila. Postupne se ale hra vyrovnala. V 15. minute mohli jít hosté do vedení, ale Miskíkova strela sla vedle. Domácí nejvíce zavarali hostum v 26. minute kdy po zmatku v obrane vykopával Melichar míc z prázdné branky. V 32. minute poslal Ríha do úniku M. Krepelku a ten utekl obráncum a poslal míc do síte - 0:1! Po vstrelené brance se nechal osetrit nebot si natáhl sval a na hriste se jeste vrátil. V 36. minute se do sance dostával Ríha, ale s jeho slabou strelou si brankar poradil. Domácí si v záveru polocasu vytvorili tlak, ale nedokázali ho vyuzít. V 43. minute odkopl Volf míc od branky, míc si vzal M. Krepelka, opet utekl obrane a vstrelil totozný gol - 0:2! Bohuzel jiz poté nemohl pokracovat ve hre a musel vystrídat. Do kabin se slo za stavu 0:2! Na zacatku druhé pule byli hosté blízko tretí brance, ale V. Krepelka se dostal s mícem do rohu a tam o nej prisel. Domácí mohli snízit v 57. minute, kdy po rohovém kopu poslal jeden jejich hrác míc hlavou do brevna. V 63. minute zatáhl Zich míc po lajne a vrátil ho zpátky na Pachtu, který naváhl a poslal míc z první na branku, ale golman vyrazil jeho strelu na roh. V 76. minute byl pred pokutovým územím faulován V. Krepelka a následoval prímý volný kop. K jeho exekuci se postavil Zich a pres zed poslal míc do branky - 0:3! V záveru se hra odehrávala predevsím ve stredu pole. Hosté si i díky bezchybné obrane odvezli 3 body.