2. přípravné utkání: 27.2.2011 od 16:00h hřiště UMT Tábor
SK Červený Kůň Tábor - SK ZD POJBUKY 0:3(0:2)
Rozhodčí: Křižovský
Diváci: 10
Pachta - Mládek, Buřič, Volf F., Šenigl - Kurka, Mikšík, Pučálek, Šedivý - Zich, Křepelka M.
Střídali: Grof, Buchar, Filip, Říha Milan

Hosté byli v tomto utkání jasně lepším týmem a zaslouženě se radovali z výhry. Do vedení se dostali hned ve 2. minutě, když Pučálek uvolnil M. Křepelku, který střelou na zadní tyč poslal hosty do vedení. V 11. minutě vymysleli hosté pěknou akci když se dostali do přečíslení 3 na 2, M. Křepelka zatáhl míč po lajně a dával ho pod sebe na Zicha, který pustil míč na Šenigla, ale jeho střela skončila vedle. V 19. minutě se dostával do brankové příležitosti M. Křepelka, ale byl faulován v pokutovém území, nicméně píšťalka sudího zůstala němá. V 27. minutě se hosté radovali podruhé, když vyběhnuvšího brankáře domácích přeloboval Šedivý - 0:2! Hosté se do první vážnější šance dostali po rohu v 32. minutě, ale Pachta si dokázal poradit. V 37. minutě mohli domácí snížit, když fauloval ve pokutém území domácího hráče Volf, ale sudí penaltu opět neodpískal. Do konce poločasu měl slibnou šanci i Buchar, ale jeho střela šla vedle. Na začátku druhé půle střílel nad Volf. SPousta akcí hostům skončila zvednutým praporkem domácího pomezního rozhodčího i když se ofsajd nejednalo. V 56. minutě vyslal Zich do samostatného úniku M. Křepelku, ale ten zakončil zbrkle vedle. Poté střílel do připraveného brankaře Mikšík. Pak převzali otěže zápasu domácí a od změny skore ochránil hosty svými skvělymi zákroky Pachta. V 76. minutě dal hostující M. Křepelka pěknou branku, když se položil do centru Buchara, ale pro ofsajd branka neplatila. Ke konci zápasu se přiostřilo hlavně ze strany domácích. V 90. minutě hosté předvedli rychlý brejk když postupovali 3 na 1 a Zich předložil před prázdnou branku míč Mládkovi, který ho poslal do sítě - 3:0! POté měl jěště šanci Zich, ale skore už se neměnilo. Hosté tak i díky bezchybnému výkonu Pachy vyhráli zaslouženě 3:0!