27.3.2011 Start Lukavec,,B" - SK ZD Pojbuky

6. přípravné utkání: 27.3.2011 od 15:00h hřiště Lukavec
Start Lukavec,,B" - SK ZD POJBUKY 3:3(2:1)
Rozhodčí: Praveček
Diváci: 20
Hlavnička - Grof, Kurka, Buřič, Šedivý - Mládek, Mikšík, Pučálek, Buchar - M.Křepelka, Zich
Střídal: Filip

Hosté vstoupili do utkání lépe. Diktovali tempo hry a domácí k žádné vážnější šanci nepustili. Domácí se osmělili až po 10ti minutách a hned z toho byla branka, když střela domácího hráče tečoval za záda vlastního brankaře Mládek. Hostům se povedlo vyrovnat ve 14. minutě, kdy Mládek poslal míč před branku na M. Křepelku a ten poslal míč do sítě, ale pro údajný ofsajd branka uznána nebyla. Hosté se i nadále snažili vyrovnat, ale domácí obrana byla pozorná. Ve 20. minutě už se ale skóre měnilo, to když Buchar zatáhl míč ze strany před branku a střelou kolem tyče srovnal na 1:1! Do vedení mohl hosty poslat o chvíli později M. Křepelka, když se zbavil obránce a postupoval sám na branku, ale jeho střela šla mimo 3 tyče. Poté začali být nebezpeční domácí a hosté se dostali pod tlak. Jejich střely, ale skončili buď mimo branku, nebo v náručí Hlavničky. V 31. minutě předvedli hosté pěknou akci po ose Buřič - Šedivý - Zich se dostal míč až k Mládkovi, který předskočil obránce a poslal míč do branky, ale pro ofsajd opět branka neplatila. V 36. minutě zahrával Buchar přímý volný kop z 20m, ale trefil pouze domácí zeď, domácí podnikly rychlý protiútok do rozhozené obrany. Domácí záložník zatáhl míč po lajně a dal ho zpátky na velké vápno kam si naběhl jeho spoluhráč a poslal míč do sítě 2:1! V 45. minutě vyslal Filip krásnou přihrávku na Mládka, který se dostal až do pokutového území a tam byl faulován - pokutový kop. Tradiční exekutor penalt Jíša, ale nebyl a nikdo se k míči nehrnul. Tým jako exekutora vybral M. Křepelku, ten si postavil míč, ale branku přestřelil. Do kabin se tak šlo za stavu 2:1! Na začátku druhé půle byla hra vyrovnaná a moc šančí k vidění nebylo. V 56. minutě předvedli pěknou akci Zich s Bucharem, ale střela Zicha mířila jen do rukavic brankaře. V 61. minutě prověřila Hlavničku pěkná střela domácího hráče z 20m. V 65. minutě vybojoval míč Šedivý a přihrál ho M. Křepelkovi, který byl sám před brankařem a tentokrát už ale poslal míč do branky - 2:2! Do vedení mohl hosty poslat v 70. minutě Zich, když postupoval sám na branku, ale volil zbrklou střelu a trefil pouze brankaře domácích. V 74. minutě postupovali sami na brankaře M. Křepelka s Bucharem, ale Buchar prováhal střelu a domácí obránci se stihli vrátit. V 79. minutě se už ale skore měnilo, když M. Křepelka vyslal Buchara, který postupoval sám na branku a od břevna poslal míč do sítě - 3:2! V 81. minutě vyslal pěknou střelu na branku Pučálek. Domácí byli v tu chvíli pod tlakem a valil se na ně jeden útok za druhým. Domácím se podařilo vyrovnat po nenápadné akci, kdy míč ztratil Filip a po někola odrazech se míč dostal až k domácímu útočníkovi, který s pomocí tyče dostal míč do branky - 3:3! Poté mohli oba týmy strhnout vedení na svou stranu, ale brankaři byli pozorní a tak utkání skončilo remízou 3:3! Hosté mohou velice litovat neproměněných šancí.