3. kolo SK Ratibořské Hory - SK ZD Pojbuky

3. Mistrovské utkání: 6.9.2008 od 17:00h hriste Ratiborské Hory
SK Ratiborské Hory - SK ZD POJBUKY 2:0 (0:0)
Rozhodcí: Chrenko
ZK: 4:2
Diváci:90

Hlavnicka - Pachta, Buric D., Melichar, Makovec P.(62. Michálek) - Volf F.(79. Ríha), Kurka, Miksík - Procházka - Krepelka M., Krepelka V.

Ve vyrovnaném utkání, rozhodlo o vítezství domácích potrestání chyb hostu. Významnou roli na úspechu domácích mìl hlavne rozhodcí zápasu Chrenko, který pískal viditelne proti hostum. Z pocatku zápasu byla hra opatrná, a hrálo se predvsím ve stredu hriste. Jako první se osmelili domácí, ale Hlavnicka byl pripravený. V 15. minute predvedli hosté peknou akci, ale vse skoncilo na velkém vápne soupere. V 24. minute sli hosté do brejku, ale M. Krepelka akci moc zbrzdil a nic z toho nebylo. V 33. minute se mohli domácí dostat do vedení, ale za uz prekonaným Hlavnickou zazvonila tyc. V 36. minute kopali domácí roh, vyrazený centr prevzal na vlastním pokutovém uzemí M. Krepelka, prosel celé hriste a na velkém vápne hostu nahrál V. Krepelkovi, ale jeho strelu na zadní tyc domácí brankar skvele vyrzil na roh. Z následného rohu se centr dostal ke Kurkovi, který z první poslal míc na branku, ale brankar domácích skvele vyrazil a z dorazky Kurka branku jiz netrefil. V záveru polocasu mohli jít domácí do vedení, ale strela domácího hráce sla jen tesne vedle. Do kabin se tedy slo za stavu 0:0! V zacatku 2. pule byli hosté lepsím týmem. V 52. minute mohl hosty poslat do vedení M. Krepelka, ale jeho tvrdou strelu zblokovala se stestím obrana domácích. V 56. minute vykopával Volf, jeho nepovedený výkop zpracoval pro domácí Miksík a domácí hrác se dostal k zakoncení a nemýlil se - 1:0! Domácí po brance ozili a vládly jasne zapasu. V 69. minute mohl vyrovnat Procházka, ale jeho strela z hranice sestnáctky sla jen tesne vedle branky. V 71. minute pridali domácí druhou branku, kdyz domácí utocnik obral o mic Hlavnicku a do prazdné branky dal na 2:0! Hosté si pak vynutili tlak, ale branku se jim nepodarilo vstrelit. V 90. minute byl faulován Michálek a kopal se prímý volný kop. Míc si postavil M. Krepelka ,ale brankar domácích domácích skvele vyrazil míc na roh. V utkání, v nemz byl nejslabsím clankem na hristi rozhodcí Chrenko tak domácí vyhráli 2:0!