3. kolo SK ZD Pojbuky - Dynamo Roudná 4:1

3. mistrovské utkání: 8.9.2013 od 14:00h hřiště Pojbuky
B: 26.,34., 76. M. Křepelka, 7. Zich - 32. Erwerth
Rozhodčí: Smetana
Diváci: 60

Pachta - Papež, Rathouský, Jíša, Dvořáček - Grof (70. Filip), Melichar, Mikšík, Šedivý - Zich, Křepelka M.

Druhý domácí zápas pro nás měl být velkou zkouškou. Soupeř v posledních utkáních pořádal brankové hody, takže jsme mohli očekávat pěkný zápas. Od začátku utkání však bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti. Tam kde jsme skončili v utkání s Mladou Vožicí, navázali dnes. Celý zápas jsme hráli velice kompaktně u sebe a proto bylo k vidění spousta hezkých kombinací. Pro nás skvělou zprávou že i s gólovými vyústěními. Protivník se snažil kombinovat, ale protože jsme mu nedávali téměř žádný prostor, velice často kazil a naši hráči měli volný prostor k útočení. Nebylo tedy divu, že jsme po půl hodině vedli 2:0. I když soupeř z ojedinělé akce záhy snížil, náš herní projev to nepoznamenalo. Rozvíjeli jsme naše akce již na defenzivní polovině a všichni hráči se zapojovali jak kombinačně, tak skvělými náběhy za obranu. První poločas skončil 3:1, bylo potřeba jen nesundat nohu z plynu, což se nám v minulých sezónách často stávalo. Žádné uspokojení nepřišlo a v druhém poločase jsme dál drtili soupeře nátlakovou hrou. Vytvořili jsme si dostatek šancí na zvýraznění skóre, ale ujala se pouze jedna. Nic to však nezměnilo na konečném vítězném vyústění. Dnes byla drobnou vadou na kráse zbrklost v předfinální fázi. Nicméně je potřeba pochválit skvělý výkon našich útočníků. Dále bych vyzdvihl celkový defenzivní výkon týmu. Konečně jsme schopni bránit v dostatečném počtu a offside systém je poslední dobou ozdobou našich obránců. Tým si sedl, věřím, že budeme v nastolených výkonech pokračovat, protože i pro diváky to musí být hezká podívaná. Druhé místo v tabulce je pro nás nečekaný bonus. Doufejme že nedojde k uspokojení, ale k motivaci všech hráčů, aby dodržovali fotbalové zákonitosti, které nás momentálně činní úspěšnými. A teď hurá na zápas s Dražicemi!