3.kolo SK ZD Pojbuky - FC Dynamo Božejovice 3:0

3. mistrovské utkání utkání: 11.9.2011 od 14:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - FC Dynamo Božejovice 3:0 (1:0)
B: 21. Jíša, 69.,78. Pučálek
Rozhodčí: Novák Z.
Diváci: 90
Pachta - Šenigl, Jíša, Rathouský, Procházka(52. Papež) - Šedivý(82. Říha), Pučálek, Mikšík, Buřič - Křepelka M.(63. Grof), Zich

Domácí byli v tomto utkání jasně lepším týmem a zaslouženě se radovali ze zisku 3 bodů. Domácí měli utkání ve své režii od začátku do konce a hosty na dostřel Pachty mockrát nepustili. Ale bohužel žehraly na neproměněné šance. Hned ve 3. minutě se kolem lajny uvolnil Šedivý a nahrával míč pod sebe na Buřiče, který ideálně míč před prázdnou brankou netrefil. Domácí poté opět spalovali spoustu šancí, především Buřič. V 21. minutě se ale už domácí radovali, když na Křepelkův roh naskočil Jíša a hlavou poslal domácí do vedení - 1:0! Poté opět následovala domácí potence v zakončení. Hosté byli pod permanetním tlakem, ale domácí nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance. Poločas skončil  za stavu 1:0 pro domácí, i když vedení mohlo být větší. O poločasové přestávce proběhlo vystoupení mažoretek z Pacova, které tak zpestřili přestávku. Druhý poločas začal stejně jako ten první vytrvalým tlakem domácích. Domácí nadále pokračovali v spalování šancí. Vrcholem zmaru byla akce domácích kteří šli 3 na jediného obránce, ale výsledkem byla Zichova střela která sotva došla k brankaři hostí, který svůj tým v tomto utkání podžel. V 69. minutě vybojoval míč na půlce Zich a poslal Pučálka do samostatného úniku, který uklidil míč přesně k tyči - 2:0! Tato branka domácí uklidnila a hráli už jen to co potřebovali. V 78. minutě dal výsledku definitivní podobu opět Pučálek, který zpvní poslal do sítě Zichovu přihrávku - 3:0! Hosté měli nejvážnější akci v 90. minutě, když hostující jráč prošel obranou a vystřelil podél Pachty, ale míč skončil vedle branky. Utkání bylo poté ukončeno a domácí tak mohli slavit 3 body.