3. mistrovské utkání: 11.9.2015 od 15:00h hřiště Pojbuky
Rozhodčí: Mraček
Diváci: 60
Sestava:
Novotný II - Papež, Melichar, Rathouský, Zamrzla (55.Dvořáček) - Šedivý, Novotný I (55. Bočan), Mikšík, Zich - M.Křepelka, Grof

Další mistrovský zápas zavítalo na naše hřiště mužstvo Stádlece. Od začátku bylo jasné kdo bude udávat tempo zápasu. Hosté vycházeli ze zabezpečené obrany a zahustili prostor nedaleko svého pokutového území a doufali v proměnění případné brejkové situace. Náš tým neměl tudíž lehkou úlohu. Trpělivě jsme kombinovali až před obranný val, nicméně díky zahuštěnému poli se těžko hledaly skulinky. První poločas jsme si ale byly schopni určité brankové příležitosti vytvořit, ale dobrý obranný výkon hostů všechna nebezpečí s vypětím všech sil zažehnal. V žádném případě jsme nechtěli Stádleci přenechat body a tak vstoupili do druhé půle ještě aktivněji. Bylo nebezpečí, že naše snaha se změní v křeč a tlak na nás vyvíjeli i nároční diváci. Nakonec se nám podařilo po 15 minutách v závaru dotlačit míč do brány. Aby toho nebylo málo za několik okamžiků byl faulován náš útočník v pokutovém území, a jak je již dobrým zvykem, tradiční exekutor pokutového kopu nedal brankáři hostí žádnou šanci. Stav 2:0 přinesl uklidnění. Nepolevovali jsme z aktivní hry, nicméně soupeř již neměl co ztratit, takže se osměloval i směrem dopředu. Zbytek zápasu však příliš mnoho zajímavých akcí nepřinesl a spíše se v poklidu dohrávalo. Mužstvo zaslouží pochvalu za ubojovaný výsledek, nicméně doma máme tendenci nehrát příliš takticky a jedná se spíše o hurá fotbal. Příliš se nám doma fotbalově nedaří, nicméně body se cení a doufejme, že v příštím zápase na neoblíbeném hřišti v Měšicích budeme držet více pospolu.