3.kolo SK ZD Pojbuky - TJ Dražice,,B" 0:2

3. Mistrovské utkání: 6.9.2009 od 16:00h hřiště Pojbuky
SK ZD Pojbuky - TJ Dražice,,B" 0:2 (0:2)
Rozhodčí: Kromka
ZK: 2:3
Diváci:50
Hlavnička - Makovec P., Melichar,Šedivý(62. Křepelka V.), Pachta - Šenigl D., Kurka( 17. Volf F.), Mikšík, Zich - Křepelka M., Procházka

Hosté zacali utkání velmi aktivně a prakticky nepustili domácí za půlku. Hlavnička měl na zaátku hodně práce. Hosté se radovali poprvé v 11. minutě kdy hostující utočník potrestal chybu v domácí obraně - 0:1! Domácí mohli vyrovnat v 16. minutě, ale opakovaná střela M. Křepelky v brace neskončila. V 17. minute musel být pro zraneni strídan Kurka. V 32. minute to bylo jit 0:2 kdyz po centru z levé strany epokryl obránce hostujícího hrace a ten poslal z první míc do branky. V 36. minute mohl snizit Šedivý, ale jeho strela sla nad. Do kabin se slo za stavu 0:2! V 2. půli byli domácí lepsím týmem, ale jejich akce koncili predevsim na hranici šestnáctky! V 62. minute mohl jít sám na banku Procházka, ale míc si zastavil a hostující obránci se s ním stihly vrátit. V 65. minute predbehl M. Krepelka hostující obránce a bezel na branku, ale jeho strela se mezi 3 tyce nevesla. V 70. minute chyboval na puli Melichar a hostující hrác bezel sám na branku, ten ale vcas vybehl a zneprijemnil hostujícímu hráci zakonceni a pak se stihla vratit i obrana a mic odkopla. V 78. minute skoncila strela hostujícího hráce na tyci. V 87. minute mohli domácí preci jen snížit kdyz se do pokutového území dostal M. Křepelka, ale jeho přihrávku nidko do branky neposlal. A tak si hosté odvezli zaslouzeně výhru.