3. kolo Sokol Chotoviny "B" - SK ZD Pojbuky 0:2

11.09.2018 02:34

9.9.2018

3. mistrovské utkání: 8.9.2018 od 13.30 hřiště Chotoviny
Sokol Chotoviny "B" - SK ZD Pojbuky  0:2(0:1)
B: 44. Bouška, 59. Šedivý
Rozhodčí: Jůza
Novotný II - Papež, Melichar, Dvořáček - Novotný I, Mikšík - Másílko (74. Zamrzla), Bouška, Šedivý - Grof (61. Křepelka), Zich (85. Rathouský)

Zápas s Chotovinami nás zastihl na vítěžné vlně. Jejich tým tvoří spíše postarší, zkušení hráči, kteří mají sílu ve vápně a rozehrávání standardních situací. My jsme jako obvykle hráli svůj fotbal. Od začátku jsme drželi balón, kombinovali, několik akcí na jeden dotek jsme dotáhli až do vápna, bohužel nevedli ke gólu vzhledem k tomu, že chotovinští skvěle ovládají souboje v pokutovém území na obou stranách. Zároveň byly akce mnohdy tak rychlé, že jsme nedokázali vápno ovládat v dostatečném počtu. Neproměněné šance nás ukolébaly, domácí začali zlobit, vyložených šancí se ale nedočkali, a my vsítili gól do šatny. To nás povzbudilo a i když chotovinští místy zlobili, byli jsme páni na hřišti a vytvářeli si jednu nebezpečnou situaci za druhou. Efektivita nebyla ideální, i přesto náš druhý gól znamenal uklidnění. Domácí i přes snahu neznamenali pro našeho gólmana přímé ohrožení a v poklidu jsme odvezli 3 body. Všichni zaslouží pochvalu, vyváženost týmu je výborná, jen pokračovat....