3. kolo Sokol Stádlec - SK ZD Pojbuky 3:5

11.09.2017 11:24

12.9.2017

3. mistrovské utkání: 10.9.2017 od 17:00h hřiště Stádlec
Sokol Stádlec - SK ZD POJBUKY  3:5(1:2)
B: 39. Pražma, 58., 67. Kodad - 25.,85. M. Křepelka, 35. Bočan, 88. Šedivý, 90. Rathouský
Rozhodčí: Hanzal - Jůza, Čamra

Novotný II - Papež, Zich, Melichar, Dvořáček (76. Rathouský) - Šedivý, Mikšík, Novotný I, Grof - Křepelka M., Bočan

Po dominantním výkonu v minulém zápase nás čekal nevyzpytatelný protivník na hřiště, které nám příliš nevyhovuje. Bohužel začátek zápasu jsme museli absolvovat v 10 lidech, poslední hráč se připojil k týmu 20 minut po úvodním hvizdu. Náš tým se snažil především zodpovědně bránit a velmi dobře hrající domácí udržet na uzdě. To se podařilo a po příchodu 11 hráče jsme záhy dokázali vstřelit 1. gól. Po deseti minutách jsme navýšili skóre, které bylo potřeba udržet do konce poločasu. Výborně hrající domácí hnáni skvělými fanoušky však snížili, což poněkud otřášlo naším sebevědomím. Do druhé poločasu jsme nastoupili ustrašeně a pouze se bránili fyzicky lépe disponovaným protihráčům. Většinu času jsme pouze odkopávali balóny, takže hráči vypadla z tempa a propadala letargii. To také vedlo k vyrovnání a následnému navýšení skóre pro domácí. V rychlosti jsme se povzbudili, a s vidinou, že nemáme co ztratit opět začali hrát fotbal. Přitvrdili jsme v soubojích a snažili udržet balón pod naší kontrolou. Domácí stále hráli dobře, ale iniciativa se přesouvala na naší stranu. Několik šancí zůstalo nevyužito, stále jsme však věřili. Odměnou nám bylo srovnání v závěru zápasu. To naopak vzalo vítr z plachet protivníkovi a nám se hereoickou pětiminutovkou podařilo vstřelit další 2 góly a nakonec pohodlně zvítězit. Domácí hráli výborně, a bod si zasloužili, nicméně musím pochválit naší soudržnost a povstání z popela ve chvíli, kdy jsme byli psychicky dole. Na místním hřišti se nebude vyhrávat snadno a pochvalu zaslouží i rozhodčí, který i přes silný tlak hráčů a fanoušků vrámci možností ukočíroval zápas. Cenné body podpořeny výborným výkonem útočníků.