1. přípravné utkání: 4.3.2011 od 10:00h hřiště UMT Pelhřimov

SK ZD POJBUKY - Stražiště Velká Chyška 6:2(1:1)
Rozhodčí: Holejšovský
Diváci: 10
Pachta - Filip, Rathouský, Jíša, Šenigl - Grof, Černý, Říha Milan, Papež - Zich, Křepelka M.
Střídal: Kurka

V 1. přípravném utkání jsme se utkali s celkem Velké Chyšky. Utkání začalo mírnou převahou hostů a Pachta musel vytáhnout 2 skvělé zákroky. Domácí vyslali 1. střelu na branku v 7. minutě, kdy mířil do brankaře Zich. V 9. minutě to mohlo být 1:0, když se Šeniglův centr snesl na břevno hostující branky. V 17. minutě domácí opět trefili brankovou konstrukci, když zpětnou přihrávku Křepelky poslal do tyče Grof. Ve 24. minutě utekl po pravé straně M. Křepelka, ale prováhal možnost střely. V 30. minutě se už ale skóre měnilo, když se na útočný výlet vydal Rathouský, ideálně načasoval přihrávku na naběhnuvšího Zicha a ten poslal míč do branky.  V 34. minutě to mohlo být již 2:0, když byl v pokutovém území faulován Zich, ale Pachta pokutový kop neproměnil. Hosté si ke konci poločasu vynutili sérii rohových kopů, ale ani jeden nedokázali využít. V 44. minutě se ale hosté přeci jen dočkali, když Filip ve vápně fauloval protihráče a následoval pokutový kop, který hostující hráč proměnil. Hosté do druhé půle vyměnili celou sestavu a to se podepsalo na jejich hře. Nastoupili za ně především mladí hráči. Hostující mladíci začali druhou půli aktivně, ale obrana hostů byla pozorná. V 55. minutě poslal domácí do vedení M. Křepelka, když dorazil do branky Zichovu střelu – 2:1! Domácí i nadále lépe kombinovali a hosty k ničemu nepustili. V 65. minutě vyvezl míč z vlastní poloviny Rathouský, narazil si se Zichem, který mu poslal míč do běhu a Rathouský poté prostřelil vyběhnuvšího brankaře - 3:1! V 68. minutě se hnal do šance Filip, ale brankář hostí stihl ukopnout míč do bezpečí. V 71.minutě předvedli domácí krásnou akci, když Rathouský poslal míč do ulice, Zich pustil míč na naběhnuvšího Černého, který propálil brankaře hostí - 4:1! Hned o minutu později to bylo již 5:1, když Šenigl vystihl přihrávku hostujícího hráče a poslal míč do běhu Zichovi, který zamířil přesně k tyči!  V 81. minutě si vybrala slabší chvilku domácí obrana a hostům se povedlo snížit - 5:2! Definitivní podobu výsledku dal opět Zich v 86. minutě po vysunutí Černým - 6:2! V 90. minutě vysunul Šenigl M. Křepelku, který obešel i brankaře, ale jeho přihrávku před branku stačila hostující obrana před Zichem odvrátit na rohový kop. Po rohovém kopu bylo utkání ukončeno a domácí mohli slavit 1. výhru v Novém Roce.