4. kolo FK Makov Hůrka - SK ZD Pojbuky 5:2

4. mistrovské utkání utkání: 17.9.2011 od 16:30h hřiště Makov
B: 25.,40., 56. Brožovský, 20. Šmejkal J., 88. Buřič(vl.) - 13. Šedivý, 66. Pučálek
Rozhodčí: Novák Z.
Diváci: 80
Pachta - Šenigl, Jíša, Rathouský, Procházka(60. Filip) - Šedivý, Pučálek, Mikšík, Buřič - Křepelka M., Zich( 18. Papež)

Utkání bylo vyrovnané, ale domácí dokázali potrestat chyby hostů a radovali se tak ze zisku 3 bodů. Začátek zápasu se odehrával především ve středu pole a oba soupeři se oťukávali. První vážnější akce se zrodila ve 13. minutě a hned z toho byla branka. Procházkův aut pustil M. Křepelka na Zicha, který se zbavil obránce nahrál míč Šedivému, které střelou na zadní tyč poslal hosty do vedení. Domácí poté začali zlobit, ale obrana hostů byla porozrná. Ve 20. minutě bylo vyrovnáno, když domácí házeli aut, který propadl až k jejich kapitánovi, který přeloboval Pachtu - 1:1! V 25. minutě přihrával Procházka do středu Jíšovi, ale dal mu míč na dlouhou nohu. Jíšu o míč obral Brožovský potáhl si míč a podél vyběhnuvšího Pachty poslal míč do sítě - 2:1! Hosté mohli vyrovant v 31. minutě, kdy zůstal osamocen Mikšík, ale jeho střela skončila vedle. V 36. minutě poslal míč Buřič do pokutového území domácích, ale M. Křepelka míč netrefil tak jak by potřeboval. V 40. minutě propadl nákop domácího hráče za oba stopery hostí a hostující hráč se vydal do souboje s Pachtou. Pachta byl sice u míče dříve, ale netrefil ho jak si představoval a poslal míč přesně na nohu Brožovského, který si míč zpracoval a vrátil ho Pachtovi do branky - 3:1! V 44. minutě mohl snížit Pučálek, ale míč mu ukopl domácí hráč. Poločas tak skončil 3:1 pro domácí. Hosté vstoupili do druhé půle s jednoznačným cílem a to pokusit se co nejdříve snížit. Hned od začátku si vytvořili tlak, ale obrana domácích i s brankařem byla pozorná. Domácí už hráli jen na brejky a po chybě Procházky v 56. minutě zkompletoval hattrick Brožovský - 4:1! Hosté se nevzdávali a i nadále byli lepším týmem. V 59. minutě mohl snížit M. Křepelka, kdy obešel brankaře, ale z úhlu branku netrefil. Snížit se povedlo až Pučálkovi v 66. minutě, kdy ho do samostaného úniku vyslal Mikšík - 4:2! V 74. minutě byl těsně před pokutovým územím faulován Buřič a následoval přímý volný kop. Míč si postavil M. Křepelka, ale bohužel pro hosty trefil jen břevno. V 76. minutě kopal roh Pučálek, na jeho centr si naskočil Buřič, ale mířil nad. V 80. minutě kopal volný kop Rathouský, ale Buřič jen těsně na míč nedosáhl. V 83. minutě se uvolnil M. Křepelka a poslal míč na malé vápno, kde byl Šedivý, ale ten trefil patičkou jen brankaře, stejně jako Pučálek z následné dorážky. Domácí poté hru zbytečně zdržovali a kouskovali, především jejich stoper. V 88. minutě podnikly domácí ojedinělí brejk a míč si do vlastní branky nešťasně sraztil Buřič. Hosté už poté moc šancí s výsledkem něco udělat neměli a tak se mohli domácí radovat ze zisku 3 bodů. Pro hosty je tato porážka dost krutá, protože výsledek hře neodpovídá.