4. kolo Olmypie Měšice - SK ZD Pojbuky 1:2

18.09.2016 01:55

18.9.2016

4. mistrovské utkání: 17.9.2015 od 16:00h hřiště Měšice
Olympie Měšice - SK ZD POJBUKY 1:2(1:0)
B: 38. Votava - 70. Šedivý, 84. Zich
Rozhodčí: Veselý
Novotný II - Papež, Melichar, Rathouský (46. Grof), Dvořáček (65. Zamrzla) - Šedivý, Novotný I, Mikšík, Zich - M.Křepelka, Bočan

4. mistrovský zápas jsme zavítali na hřiště nevyzpytatelných Měšíc. Při pohledu na hřiště vypadá vše opticky dobře, ale nerovnosti přinášejí pro hráče prékérní situace, nicméně pro diváky zajímavou podívanou. Od začátku zápasu se odehrávala hra především kolem středového kruhu, všichni aktéři měli dost sil a pokrývali dobře prostory za svojí polovinou. Začli jsme opatrně, ale postupně získávali jistotu na svoje kopačky. Míč šel rychle od nohy, pohyb dobrý a i přes nerovnosti jsme důrazem v osobních soubojích začali protivníka mačkat. Postupem času tlak gradoval, ale stačila 1 situace, velmi dobré řešení domácího hráče a rázem jsme museli dohánět manko. O poločase jsme si dodali sebevědomí a hráli ještě větším zaujetím, jistotou a zarputilostí než v první půli. Tým Měšic byl zamknutý většinu času na své polovině a postupně ztrácel síly. Přicházely i šance, ale vždy něco málo chybělo, abychom vyrovnali a mohli se hnát za vítězstvím. Naštěstí zápasy lámou rozdílový hráči a po individuální akci a střele zpoza vápna se nám podařilo vyrovnat. Chtěli jsme víc! Tlak sílil a pokutovým územým soupeře létal jeden balón za druhým. Nakonec se nám podařilo z jedné takové situace na konci zápasu vsítit rozdílovou branku a na všech byla vidět obrovská euforie. Utkání jsme dotáhli do vítězného konce zcela zaslouženě. Opět si všichni zaslouží absolutorium. Venku prostě držíme více pospolu, bojujeme a využíváme našich předností. Doufejme, že příští týden proti silné Mladé Vožici nakopneme domácí motory naplno....