4. kolo SK ZD Pojbuky - Olympie Měšice 2:2

18.09.2018 02:35

17.9.2018

4. mistrovské utkání: 16.9.2018 od 15.00 hřiště Pojbuky
SK ZD Pojbuky - Olympie Měšice  2:2(1:0)
B: 11. Šedivý, 63. Novotný II z pen. - 59. Kloc, 86. Houda
Rozhodčí: Černý
Novotný II - Papež, Melichar, Dvořáček - Novotný I, Mikšík - Másílko  Bouška, Šedivý - Zamrzla (55. Grof), Zich (69. Křepelka)

Dnes asi začneme hodnocením, mega kvalitní zápas:) Měšice posílené 15 gólovým zničením soupeře, sršeli sebevědomím. Naše sestava se stabilizovala. Zatím nejkvalitnější protivník nám nedal odzačátku ani metr zadarmo, i když se nám podařilo vsítit první gól, technická vyspělost, rychlost a sehranost nám dělala velké vrásky na čele. Jeli jsme na doraz a to pozvedlo i náš výkon, střídaly se situace krátkých narážeček, výborných balónů za obranu, či nasazení a doplňování v obranné fázi. Zápas měl velké tempo, což přináší i chyby, a zatažení za ruční brzdu. První poločas jsme udolali s vypětím všech sil. Zkraje druhého poločasu se do nás soupeř silně zakousl, byla otázka času, kdy vsítí gól, a to se mu po 15 minutách podařilo. To nás ale opět dostalo na vlnu a po několika nebezpečných výpadech došlo k penaltě, kterou náš gólman "klasicky" s jistotou proměnil. Dál se hra přelévala, ale díky výborné obraně jsme dokázali mnoho nebezpečných balónů polapit. Postupně se jistota a tlak usadil na naších kopačkách a mnohdy vápno soupeře hořelo, bohužel, se nepovedlo zasadit smrtelný úder. Dle pravidla "nedáš - dostaneš" soupeř na konci zápasu vyrovnal. V této chvíli se spustila lavina standardek, výpadů, a tlaku z naší strany. Z obrovského tlaku jsme kýžený gól nevydolovali. Škoda...Diváci si přišli na své, takový zápas se vidí velmi zřídka. Jen tak dál....