4. kolo SK ZD Pojbuky - Spartak Choustník 1:3

4. Mistrovské utkání: 13.9.2009 od 16:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - Spartak Choustník 1:3 (1:3)
Rozhodcí: Novotný J.
ZK: 1:1
Diváci:60
Hlavnička- Pachta(67. Křepelka V.), Novotný, Melichar, Makovec P.(46. Volf F.) - Šenigl D., Miksík, Říha(46. Šedivý), Zich - Procházka, Křepelka M.

Hosté nastoupili do utkání jen s 9 hráči a tak si domácí mysleli, že mají vítězství v kapse. Ale opak byl pravdou. Domácí sice začali náporem, ale jejich útočná snaha končila buď na hranici vápna, nebo v rukavicích hostujícího brankaře. Ve 14. minute utekl po levé straně hostující útočník, dostal se až do vápna kde po souboji s Novotným upadl a rozhodčí odpískal pokutový kop. Ten hosující hráč proměnil s přehledem a tak mohli hosté slavit - 0:1! Domácí rozehráli, dostali se na soupeřovu půlku, ale tam o míč přišli a z protiútoku hosté udeřili podruhé - 0:2! To s psychikou domácích hodně zacloumalo a nebyli si schopni ani pořádně přihrát! Hosté se stáhli před své vlastní pokutové území a už hráli jen nakopávané míče na jediného útočníka. Domácí mohli snížit v 24. minutě když Procházkova střela šla jen těsně vedle. Skóre se měnilo až v 32. minutě když Mikšíkovu přihrávku dostal na 2x do branky M. Křepelka - 1:2! Domácí se tlačili víc a víc do branky, ale všechny jejich centry pochytal hostující brankář. Ve 40. minutě hosté potrestali domácí nedůslednost v obraně. Hostující hráč se uvolnil u čary a nahrál na stře úplně volnému spoluhráči a ten z první poslal míč do šibenice - 1:3! Do kabin se šlo za stavu 1:3! V 2. půli domácí prakticky nepustili soupeře na svoji polovinu. Hosté nastoupili do druhé půle v rozestavení 6-1-1 a tento obraný val se jen těžko překonával. Domácí začali aktivně, ale šance Zicha, Procházky, Pachty ani Šedivého brankou neskončili. V 58. minutě vyslal Šedivý míč do ulice kam si zběhl M. Křepelka, přesprintoval obránce, který ho ale stačil rozhodit a jeho nepřesná střela šla vedle. Nejblíže brance byl v 76. minutě Šedivý, ale branku z 5 metrů přestřelil. Totéž se opakovalo i 89. minutě, ale Šedivého střela letěla opět pánubohu do oken. O osudu utkání rozhodla již první půle kde hosté potrestali chyby domácích. Prohra mrzí o to víc, že se hrálo jen proti 9 hráčům a před domácím publikem.