4. Mistrovské utkání: 14.9.2008 od 16:00h hriste Pojbuky
Rozhodcí: Mihálik
ZK: 1:1
Diváci:50
Komínek - Makovec P.(3. Kríz, 60. Hlavnicka), Melichar, Buric D., Pachta - Sedivý, Kurka, Miksík, Volf F. - Procházka, Krepelka M.

Ve vyrovnaném utkání je remíza zaslouzena. Utkání zacalo nestatne pro domácí, kdyz se jiz ve 3. minute po stretu s protihrácem zranil P. Makovec a musel být odvezen do nemocnice s podezrenim na prasklou sanici. Ze zacatku se hra odehrávala predevsim ve stredu hriste! Jako první zahrozili hosté, ale Komínek v brance domácích si se strelou poradil. Domácí meli první velkou sanci az ve 24. minute a hned se mohli radovat. M. Krepelka postupoval ze strany sám na branku a strílel na zadní tyc, brankar jeho strelu vyrazil na tyc, ale od tyce se míc dostal k Procházkovi, který nemel problém poslal mic do prázdné branky - 1:0! Hosté vyrovnali v 36. minute, kdyz Komínek prihrál na nohu hostujícímu utocnikovi, který si pak Komínka v brance vychutnal - 1:1! V 44. minute osklive fauloval M. Krepelka a mohl být rád, ze dostal jen zlutou kartu. V 2. puli byli lepsím týmem hosté, ale skvele zachytal Komínek. Domácí táhli vsechny své akce po pravé strane a levá strna nebyla vubec vyuzita. Nejblíze byli domácí k brance v 76. minute, kdyz z levé strany centroval Volf, mic proletel celým pokutovým uzemím, kde byl uplne volný Kurka, ale zazbrklil a hostující obrana míc ukopla do bezpecí! Do konce zápasu se jiz nic vaznejsího nestalo a tak oba týmy brali po bodu.