4. mistrovské utkání: 13.9.2015 od 15:00h hřiště Vlkov
B: 6.Elleder
Rozhodčí: Dvořák
Diváci: 40
Novotný II - Papež (60. Bočan), Šenigl(40. Dvořáček), Rathouský, Buřič - Grof, Novotný I, Mikšík, Melichar - M. Křepelka, Černý

Další zápas na hřišti Vlkova měl prověřit naši stoupající formu. Dorazili jsme ve slušném počtu a dalo se čakat, že budeme vyrovnaným protivníkem. Co hrálo proti nám bylo téměř neregulérní stav hrací plochy. Bylo jasné, že kombinace na takovém hřišti bude složitá, proto jsme se držili taktiky z minulých zápasů. Nekomplikovali jsme si hru zdlouhavými kombinacemi, a spoléhali se na dobré výkopy našeho gólmana. Hra byla velmi neurovnaná a jedna z počátečních chyb vedla po chybě v rozehrávce a průniku ze středu pole ke gólu v naší síti. Určitě nás tato situace nepoložila, dál jsme se drželi své hry a byli často nebezpeční. Protivník měl však také svou kvalitu, což napovídá jeho postavení v tabulce a především důrazem a zarputilostí vytvářel občasný tlak na naše malé vápno. První poločas skončil stavem 1:0, o poločase jsme se povzbudili a vrhli všechny síly do útoku. Dostali jsme soupeře pod tlak, ten se snažil více a více stahovat ke své brance. Díky terénu docházelo k častým soubojům, které byly mnohdy agresivní a nekontrolovatelné. Rozhodčí však svou roli zvládal a držel všechny aktéry na uzdě, až do chvíle, kdy domácímu hráči povolili nervy a následně se musel poroučet do šaten. Proti desíti jsme ještě více přimáčkli domácí do defenzívy a ti se snažili ze všech sil odolávat. Do vápna létali míče ze všech stran, jen ke kýženému gólu jsme se nedostali. Šancí jsme do konce zápasu nastřádali několik, ale buď chyběl klid, nebo se na koncovce podepsal špatný terén. Bohužel zápas skončil naší prohrou, ale nemáme se vůbec za co stydět. Zde se nebude vyhrávat často. Podali jsme opět dobrý výkon a taktika z posledních zápasů nám dává stabilitu. Doufejme, že příště proti Měšícím vytěžíme všechny 3 body.