4. kolo TJ Dražice "B" - SK ZD Pojbuky 3:0

4. mistrovské utkání: 15.9.2013 od 17:00h hřiště Dražice
B:21. Mrázek, 25.Kubů, 67. Sálus
Rozhodčí: Prchlík
Diváci: 30

Pachta - Šenigl(46. Papež), Buřič (46. Rathouský) Jíša, Dvořáček - Zich (72. Grof), Mikšík, Melichar, Šedivý - Křepelka M., Černý

Na tento zápas bychom měli co nejrychleji zapomenout. Dnes se nám vrátili do sestavy všichni absentéři z minulých zápasů. Vypadalo to, že sestavíme silný tým! Bohužel opak byl pravdou. Obměna kádru se negativně projevila v týmové součinnosti. Stav dražického hřiště naší standardní kombinační hře určitě také nesvědčil. Protivník se na nás dobře připravil, snažil se hrát jednoduchý fotbal a hlavně bojovat. Byl všude o krok před námi. I když jsme se občas snažili zakombinovat již od obránců, naše snahy většinou končili 2-3 přihrávkou. Ztráceli jsme spoustu balónů a toho dokázali dražičtí využívat, protože měli v přední linii velmi šikovné hráče. Jelikož se kombinace nedařila, mnohokrát jsme volili dlouhé balóny, ale bohužel jsme je nedokázali udržet a tím se naše hra totálně rozpadla. První poločas skončil 2:0. Do druhé půle jsme prostřídali v obraně a hned se to projevilo na organizaci hry. Kombinace se zlepšila, nicméně podmínky pro náš "ťukes" prostě nebyli ideální a za takového stavu byl obrat velmi obtížný. Vypracovali jsme se nějaké příležitosti, bohužel se nám nepodařilo je zužitkovat. Nezbývalo nám nic jiného než otevřít hru a toho soupeř záhy využil pro vstřelení 3 gólu. Pak se již zápas spíše dohrával. Dnes to na pochvalu rozhodně není. Týmová chemie nefungovala, obranná hra byla velmi chaotická a mnoho hráčů podalo výkon pod svoje možnosti. Doufám, že to byla jen krátká epizoda v určitě úspěšné podzimní části.