5. kolo 1. FC Janev Tábor - SK ZD Pojbuky

5. Mistrovské utkání: 21.9.2008 od 16:30h hriste Viktoria Tábor
1. FC JANEV Tábor - SK ZD POJBUKY 4:1 (2:0)
Rozhodcí: Hanzal st.
ZK: 2:1
Diváci:50

Hlavnicka - Silhavý(57. Geci), Pachta, Buric D., Makovec P.(78. Krepelka V.) -Sedivý, Ríha(65. Komínek), Kurka, Miksík - Procházka, Krepelka M.

Domácí byli lepsím týmem a zaslouzene vyhráli. Úvod utkání ale patril hostum. Do dvou dobrých streleckých sanci se dostal M. Krepelka, ale jeho strely sly jen tesne vedle. Poté se osmelili i domácí a Hlavnicka mel hosdne práce. V 15. minute muselo být utkání chvíli preruseno, pro vzájemnou potycku mezi fanousky obou celku. V 26. minute si málem domácí dali vlastní branku. Výkop Hlavnicky se dostal az k obráncum, ale ten mic jen prodlouzil za sebe a mic skocil vysoko predskocil i brankare, ale skoncil pouze na brevne! Domácí se ujali vedení v 32. minute, kdyz ztratil míc na puli Sedivý a domácí vyuzili brejk - 1:0! V 44. minute to bylo jiz 2:0, kdyz domácí hrác dostal míc do ulice a strelou na vzdalenejsio tyc se nemýlil - 2:0! V 46. minute mohli hosté rychle snízit, ale Kurka sám pred brankarem netrefil míc. V 61. minute se domácí ujali vedení 3:0, kdyz Hlavnicku preloboval domácí utocnik. Hosté mohli snízit v 68. minute, M. Krepelka zatáhl míc az na lajnu nacentroval pred branku, Procházka hlavickoval do protipohybu brankare, ale trefil pouze brevno. Domácí si pojistili vítezství v 70. minute, kdyz sli 2 na 1! Proti 4 golovým sancím Hlavnicka skvele zasáhl, ale na pátou strrelu jiz nestacil a míc skoncil v síti - 4:0! V 76. minute se individuálne uvolnil Komínek a na hranici velkého vápna byl faulován. Míc si postavil M. Krepelka, ale trefil pouze zed. V záveru utkání meli hosté tlak, ale prosadili se az v poslední minute, kdy se trefil strídající V. Krepelka - 4:1! Domácí si v tomto utkání pripsali první vyhru.