5. kolo FC Bechyně,,B" - SK ZD Pojbuky 4:1

5. Mistrovské utkání: 20.9.2009 od 16:30h hřiště Bechyně
FC Bechyně,,B" - SK ZD POJBUKY 4:1 (0:1)
Rozhodčí: Mihálik
ZK: 1:2
Diváci:30
Hlavnička- Pachta, Buřič, Jíša, Makovec P. - Volf F.( 67. Makovec R.), Miksík, Říha, Zich - Procházka, Volf J.

Hosté cestovali k utkání se slepenou sestavou, protože 6 hráčů nebylo buď pro zranění, nebo pro nemoc k dispozici. Hra byla zpočátku vyorvnaná hrálo se jen ve sředu pole. Domácí se k ohrožení hostující branky dostávali jen při standartních situacích. První šanci měli domácí v 11. minutě, al Hlavnička si s ní poradil. Do vedení se ale mohli dostat hosté, jenže Procházka svůj únik nezakončil. O chvíli nato kopali domácí přímý vop kop ze strany a hlavička jednoho z domácích hráčů skončila jen kousek vedle branky. V 29. minutě měli opět šanci hosté, kdy Procházka mohl jít sám na branku, ale brankář hostí vyběhl, ale míč odvrátil jen k J. Volfovi, ten dostihl míč před čárou a vracel ho na nabíhacího Procházku, ale míč ukořistil domácí brnkář, který se stačil vrátit. V 31.minutě poslal míč za obranu Zich, na jeho centr si naběhl Procházka, ale jeho střela šla snad jen 5cm okolo tyče.V 35. minutě mohlo být zle pro hosty, když domácí rozehráli volný přímý kop, hlavička domácího útočníka skončila na tyči a ze skrumáže se odrážela do branky, míč vykopával Buřič, ale také jen do své tyče a tak míč uklidil do bezpečí až Makovec. V 39. minutě už se hosté radovali. Rychle rozehraný přímý kop putoval po trase Mikšík - Zich - Volf J. a gól - 0:1! Do kabin se šlo za stavu 0:1! Na začátku 2. půle mohl zvýšit vedení hostů Zich pro krásné přihrávce od J. Volfa, ale jeho střela šla jen těsně vedle tyče. Hra se poté opět odehrávala ve středu hřistě. V 64. minutě vyhodil míč Hlavnička na Mikšíka, ten začal kličkovat na vápně až míč ztratil, ale hostující hráč trefil jen dobře postaveného Hlavničku. V 65. minutě chyboval Makovec P. když pustil přihrávku a domácí útočník netrefil prázdnou branku. V 67. minutě už přišel trest. Domácí hráč napřáhl z 20m a poslal míč do šibenice - 1:1! V 70. minutě mohl poslal do vedení hosty Makovec R., ale jeho střelu brankář domácích skvěle vyrazil na roh.  V 71. minutě po chybě v obraně utíkal hostující hráč sám na branku a Pachta ho fauloval a pískala se penalta. Tu domácí kapitán proměnil a domácí tak vedli 2:1! V 79. minutě mohli hosté vyrovnat hosté, ale J. Volf poslal přihrávku od Procházky z první vysoko nad branku. Domácí v 85. a 89. minutě přidali ještě další 2 branky a mohli se tak radovat z výhry 4:1! Hosté po této prohře klesli v tabulce na poslední místo.