5. kolo Fotbalový klub Táborsko - SK ZD Pojbuky 3:7

5. mistrovské utkání: 23.9.2011 od 16:30h hřiště UMT Kvapilova
Fotbalový klub Táborsko - SK ZD POJBUKY 3:7(1:5)
Rozhodčí: Třešnák
Diváci: 70
Sestava:
Pachta - Procházka, Buřič (46. Filip), Rathouský, Šenigl - Papež (46. Grof), Mikšík (68. Říha), Novotný, Zich - Černý, Křepelka

Na protivníka jsme doslova vletěli a výsledkem bylo po deseti minutách vedení 2:0. Naše převaha byla evidentní a soupeř téměř nekladl odpor. Vše bylo umocněno faktem, že jeho hráčský kádr byl tvořen téměř pouze hráči s věkem nad 40 let. Kvalitu nepostrádal střed zálohy, ale zbytek kádru evidentně zaostával. Po půlhodině hry za stavu 5:0 logicky došlo na naší straně k uspokojení z výsledku. Přestali jsme hrát týmově a každý hráč si chtěl užít svojí chvilku slávy. Naštěstí byl soupeř tak odevzdaný, že jsme i přes to drželi otěže zápasu jasně v ruce. Za takovéhoto stavu mohli trenéři v klidu po poločase prostřídat novou krev a z obrazu hry se nic nezměnilo. Utkání již postrádalo standardní tempo z minulých zápasů, takže si protihráči mohli v klidu na vlastní adresu vyměnit i několik vtipných průpovídek. I publikum se očividně bavilo. Konečně zápasové skóre pohodového duelu se zastavilo na hodnotě 7:3 pro nás. Vyzdvihnout můžeme především dobrou formu některých našich individualit. Sestava si pravděpodobně konečně sedla a hra je poměrně hezká na oko a zároveň efektivní. Momentálně mají naše kombinace více přímočarosti. Náběhy do vápna a doplňování hráči v útočné fázi je konečně na úrovni, jakou potřebujeme. Věřme, že nastolený trend bude pokračovat, soutěž je velmi vyrovnaná a bude potřeba sbírat bodíky v každém zápase.