5. kolo SK ZD Pojbuky - Olympie Měšice 6:1

5. mistrovské utkání: 20.9.2015 od 14:00h hřiště Pojbuky
B: 6.,20. M. Křepelka, 7. Rathouský, 23. Šedivý, 27. Šenigl, 44. Zich - 54. Veselý
Rozhodčí: Mraček
Diváci: 60
Novotný II - Papež, Šenigl, Rathouský, Buřič (46. Dvořáček) - Melichar, Novotný I (46. Bočan), Zich, Šedivý (46. Filip) - M.Křepelka, Grof (56. Chamra)

V utkání 5. kola jsme na domácím hřišti přivítali celek Olympie Mešice. Již od prvních minut bylo zřejmé jak se utkání bude vyvíjet. Domácí se dostali do vedení v 6. minutě, když se po přihrávce Melichara trefil ranou z 20m Michal Křepelka - 1:0! O minutu později už vedli domácí o 2 branky, když nákop Luboše Rathouského z 40m propadl brankáři hostí mezi rukami a skončil za brankovou čarou - 2:0! V 20. minutě rozehrávali domácí rohový kop, míč se odrazil zpátky ke Grofovi, ale toho hostující hráč fauloval a následoval tak přímý volný kop ze zajímavé pozice. Rozehrávky se ujal Michal Křepelka a střelou přes zeď poslal míč do branky - 3:0! Již za 3 minuty bylo ještě veseleji, když se ranou do šibenice hostující branky prosadil návrátilec z Kanady Martin Šedivý - 4:0! V 27. minutě se po rohu krásnou hlavičkou prosadil David Šenigl a na světelné tabuly svítilo skóre 5:0 pro domácí! V 34. minutě mohl zkompletovat hattrick M. Křepelka, ale nedokázal do branky usměrnit krásný centr Šedivého. V 44. minutě se opět domácí prosadili po rohovém kopu, když se hlavou prosadil Martin Zich - 6:0! Do druhé půle hosté vystřídaly brankaře. Začátek druhého poločasu patřil překvapivě hostujícímu týmu, ale jeho snaha končila kolem velkého vápna. V 51. minutě ale mohl vstřelit svou druhou branku Rathouský, ale hostující brankář jeho střelu lapil. V 54. minutě se hostům podařilo snížit na 6:1, když si Veselého rozehrávku z půlky hřiště srazil do vlastní sítě Novotný. V 64. minutě se mohl mezi střelce zapsat Bočan, ale po pěkném centru z levé strany branku přestřelil. V 66. minutě pálil tvrdě Chamra, ale brankář hostů si na 2x poradil. V 75. minutě po Šeniglově přihrávce pálil z první M. Křepelka, ale jeho střela jen těsně netrefila branku. V 81. minutě prošel Melicharův centr pokutovým územím hostí až k Bočanovi, ale jeho tvrdá střela skončila na břevně hostující branky. V 87. minutě se dostal k zakončení Jirka Filip, ale i jeho střelu stačil brakář hostů vyrazit. Chvíli poté následoval konečný hvizd sudího a domácí tak mohli slavit zasloužené 3 body.