5. kolo SK ZD Pojbuky - Sokol Borotín,,B" 7:0

5. mistrovské utkání utkání: 25.9.2011 od 14:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY- Sokol Borotín,,B" 7:0(3:0)
Rozhodčí: Bumba
Diváci: 60
Sestava:
Pachta - Šenigl( 60. Filip), Jíša, Rathouský, Procházka - Šedivý, Mikšík, Buřič(70. Papež), Grof(56. Říha) - Křepelka M.,Pučálek

Domácí byli v tomto utkání lepším týmem a zaslouženě se radovali ze zisku 3 bodů. Hosté nastoupili do utkání pouze v 10 lidech a to se také podepsalo na začátku utkání. Hned ve 3. minutě vyslal Mikšík dlouhý pas na M. Křepelku, který přesprintoval obránce zatáhl míč před branku vystřelil a míč se třepotal v síti - 1:0! V 6. minutě to bylo již 2:0, když Šedivého přihrávku nejprve nezpracoval Pučálek, ale míč uklidil do branky nabíhající Grof. Domácí poté jakoby přestali hrát a aktivitu přebral soupeř, ale dál jak k velkému vápnu se nedostal. V 17. minutě to mohlo být již 3:0, když M. Křepelka dával míč před prázdnou branku Pučálkovi, ale těsně před ním mu míč ukopl vracející se hostující hráč. V 26. minutě vyslal krásnou kolmici Grof přímo do běhu M. Křepelkovi, který postupoval sám na branku, ale bohužel trefil jen vyběhnuvšího brankaře hostí. Zhruba ve 30. minutě utkání nastoupil do utkání 11tý hráč Borotína a síly se tak srovnali. Domácí ale kontrolovali hru a soupeře k ničemu nepustili. V 37. minutě vyslal Mikšík další krásný pas na M. Křepelku, který šel opět sám na brankaře a poradil si mnohem lépe než o pár minut předtím a střelou na zadní tyč poslal míč do branky - 3:0! Do kabin se šlo za stavu 3:0 pro domácí. Hned na začátku 2. půle v 46. minutě vybojoval míč Šedivý, vyměnil si ho s Pučálkem, který mu ho vrátil, ale Šedivý trefil pěknou ranou pouze břevno hostující branky. Domácí poté chodili do spousty brejků, ale ani jeden se jim nepovedlo využít. V 62. minutě vybojoval míč Filip, dal ho Šedivému, který přihrál M. Křepelkovi, ten se zbavil obránce a poslal míč Pučálkovi, který se tváří v tvář brankaři nemýlil - 4:0! V 65. minutě mohl upalovat sám na branku Šedivý, ale tak dlouho váhal co s míčem až o něj přišel. V 72. minutě zabojoval o míč M. Křepelka a přihrál Papežovi, ten ho přistrčil do lajny na Říhu, který poslal míč před branku a M. Křepelka patičkou dokonal hattrick - 5:0! Hosté už se poté téměř nebyli schopni dostat za půlku, neboť domácí záloha v čele s kapitánem Mikšíkem hosty o míče obrala. V 76. minutě postupoval sám na branku Šedivý, ale hostující obránce se stihl vrátit a míč mu ukopnout. V 81. minutě vyslal Mikšík opět nádherný pas za obranu Mikšík a M. Křepelka si opět poradil s hostujícím brankařem a vstřelil svoji 4tou branku. V záveru už se utkání dohrávalo. V 89.minutě přidal sedmý gól opět Pučálek, když se řítil sám na brankaře - 7:0! Hra se poté dohrávala ve středu hřiště a po závěrečném hvizdu se mohli domácí radovat ze zisku 3 bodů.