5. kolo TJ Vlastiboř - SK ZD Pojbuky 1:0

25.09.2018 02:36

24.9.2018

5. mistrovské utkání: 23.9.2018 od 16.30 hřiště Vlastiboř
TJ Vlastiboř - SK ZD Pojbuky  1:0(0:0)
B: 67. Hrdlička
Rozhodčí: Slaba
Novotný II - Papež, Melichar, Dvořáček - Novotný I (85. Rathouský), Mikšík - Másílko, Zich, Šedivý - Grof (85. Filip) ,Křepelka

Do Vlastiboře jsme vyrazili po sérii dobrých výkonů. Sestava byla ok, nicméně podmínky na tamním hřišti nebyly růžové. Vstup do zápasu nás nechal těžce vystřízlivět. Domácí se do nás zakousli, věděli co chtějí hrát a většinu prvního poločasu jsme tahali za kratší konec. Jejich agilita, narážečky, silové pojetí hry nás vůbec nedostalo do hry. Osmělili jsme se až ke konci poločasu, kdy ze série šancí a pološancí jsme bohužel nic nevytěžili. To nám dalo naději, ale druhý poločas byl pouze labutí písní...Domácí neubrali nohu z plynu, ovládali většinu hřiště a nezbývalo než trpělivě bránit a čekat na šanci. Bohužel se po 20 minutách vlnil míč v naší síti, což znamenalo tvrdý direkt na naší psychiku. Snaha byla, ale většina hráčů našeho týmu se nedostala do tempa a tím velmi trpěla týmová hra. Ve Vlastiboři se bude těžko vyhrávat, neměli jsme dostatek šancí, ani převahu, takže výsledek musíme respektovat. V dalších zápasech je potřeba dostat se zase do sedla....