3. přípravné utkání: 6.3.2011 od 16:00h hřiště UMT Pelhřimov
Rozhodčí: Praveček
Diváci: 10
Pachta - Filip, Jíša, Kurka, Šedivý - Grof, Mikšík, Pučálek, Buchar - Zich, Křepelka M.
Střídali: Mládek, Ridzoň

Oba tými se zezačátku oťukávali, ale domácí měli lehce navrch. První vážnější šance přišla v 7.minutě a hned z ní byla branka. Buchar našel přesným centrem Zicha, který netypicky hlavou otevřel skore - 1:0! Hned v 9. minutě poslal míč mezi obránce M. Křepelka, ale Pučálek se nedomluvil s Grofem a tak zůstal stav nezměněn. Ve 14. minutě vyslal nebezpečnou ránu na Pachtovu branku hostující hráč, ale míč skončil těsně nad. Hra se poté odehrávala především ve středu pole. Domácí přidali další branku v 25. minutě, když Šedivý vracel míč před branku po rohovém kopu a Zich po skrumáži poslal míč do branky - 2:0! Hostům se podařilo snížit v 29. minutě, když se křížnou střelou prosadil Svačina. Domácím se ale prakticky z rozehrávky podařilo vstřelil další branku. Mikšík vyslal přihrávku na M. Křepelku, který vyhrál souboj o míč pro Zicha a ten tváří v tvář brankaři dloubákem vrátil hostům dvoubrankové vedení - 3:1! V 34. minutě už to ale bylo 3:2, když Filip neuhlídal Svačinu a ten hlavou snížil. Hosté byli poté lepším týmem, ale kazili 100% brankové příležitosti. Vyrovnání se dočkali ve 40.minutě, když Pachtu prostřelil opět Svačina - 3:3! Poločas skončil tedy 3:3! Začátek 2. půle začal převahou hostí, ale nedokázali své příležistosti přetavit v branku. V 55. minutě vybojoval míč Filip, narazil si s Mládkem, přihrál přesně Zichovi, který posunul míč na Pučálka, který krásnou střelou poslal domácí opět do vedení - 4:3! Hostí mohli vyrovnat po rohovém kopu v 68. minutě, ale hostující hráč střílel těsně nad. V 76. minutě vyslal Mikšík do úniku M. Křepelku, který se zbavil i brankaře, ale ukopl si míč od nohy. Ten ale do branky poslal Zich a mohl se tak radovat ze čtvrté branky- 5:3! Za další 2 minuty to bylo již 6:3, když Mládek vyslal Zicha, který křižnou přihrávkou přes vápno našel Šedivého, který poslal míč do branky - 6:3! V 81. minutě výborně hrající Zich prostrčil míč M. Křepelkovi, který byl sám proti brankaři, ale utopil se do kliček a z akce tak nic nebylo. V závěru se utkání dohrávalo a domácí pěknou kombinační hrou nepustili hosty do žadné větší příležitosti. V 90. minutě vyslal Šedivý M. Křepelku, který byl na hranici pokutového území faulován a následoval přímý volný kop. Z něj ale Zich s M. Křepelkou nedokázali vytěžit víc než rohový kop. Utkání bylo poté ukončeno za stavu 6:3 pro domácí, kteří se z výhry za předvedený výkon radovali naprosto oprávněně.