6.4.2013 SK Ratibořské Hory - SK ZD Pojbuky

23.04.2013 10:57

7.4.2013

6. přípravné utkání: 6.4.2013 od 18:00h hřiště UMT Soukeník
SK Ratibořské Hory - SK ZD POJBUKY  7:2(3:0)
B:63. Zich, 65. M. Křepelka
Rozhodčí: Praveček
Pachta - Papež, Rathouský, Jíša, Filip - Novotný, Mikšík, Grof, Šedivý - Křepelka M., Zich

Poslední přípravný zápas byl opravdu ostrým testem. Ratibořské hory v průběhu podzimní sezóny kulminovaly svojí formu a pohybují se na předních pozicích okresního přeboru. Disponují kádrem plného mládí a pohybu se zkušenou trojicí hráčů na ose týmu. Od začátku nám dávali ochutnat hru dobře vyváženého týmu. V totálním protikladu bylo naše mužstvo, které postrádalo 5 hráčů základní sestavy. Herní převahu v prvním poločase měli hosté, prolínání řad a výřivý pohyb se ztěží dával zachytávat. Nejednou si nás soupeř doslova vychutnal. Na druhou stranu jsme si i my dokázali vytvořit několik brejkových situací, které ke gólu bohužel nevedli. Druhý poločas již postrádal tak ostré tempo, nicméně góly nadále přibývaly především v naší síti. Celý zápas pro nás skončil nelichotivým skórem, nicméně k okolnostem, za kterých se odehrával tento zápas se není čemu divit. Bohužel díky nekompletnosti našeho kádru nelze z tohoto utkání nic konkrétního vyvodit.