6. kolo SK Ratibořské Hory "B" - SK ZD Pojbuky 3:0

02.10.2017 11:29

4.10.2017

6. mistrovské utkání: 30.9.2017 od 16:00h hřiště Ratibořské Hory
SK Ratibořské Hory "B" - SK ZD POJBUKY 3:0(1:0)
B: 28.,73. Průcha, 75. Pechánek
Rozhodčí: Makovička

Novotný II- Papež, Zich, Másílko, Dvořáček - Šedivý, Mikšík, Novotný I, Zamrzla (76. Filip)  - Křepelka M., Bočan (81. Kříž)

Po zklamání v minulém zápase jsme přijeli na hřiště neoblíbeně hrajícího mužstva Ratibořských Hor. Malé tvrdé hřiště pro nás neskýtá ideální podmínky. Od začátku nám dělal nevyzpytatelný povrch problémy. Ve světle posledního utkání jsme nehráli s dostatečným sebevědomím a chybělo nám chtění soupeře jakýmkoliv způsobem udolat. Místo povzbuzení docházelo k neustálým výčitkám a bylo cítit že nejsme ve své kůži. To se také projevilo na výsledku a odcházeli jsme do šaten s jednogólovým mankem. Druhý poločas jsme začali o poznání lépe, nebáli se více hrát a alespoň si zápas užít. Dluhou dobu jsme domácí tlačili a zlobili i ve vápně. Bohužel s ubíhajícími minutami náš tlak uvadal, nesoudržnost přešla v letargii a jeden z brejků domácích znamenal navýšení skóre. Následně už zápas spíše místo dobrého fotbalu nabízel kouskování hry, a nelíbivou podívanou. Poslední gól domácích byl jen vyústěním našeho momentálního rozpoležení.