6.kolo SK ZD Pojbuky - Sokol Chotoviny..B" 3:1

6. Mistrovské utkání: 27.9.2009 od 16:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - Sokol Chotoviny,,B" 3:1 (2:1)
Rozhodčí: Novák Z.
bez karet
Diváci:60
Hlavnička- Pachta, Buřič, Jíša, Makovec P. -Šenigl D.(30. Volf J.), Miksík, Kurka, Zich(78. Říha) - Procházka, Křepelka M.

Utkání bylo ze začátku velmi vyrovnané! Domácí měli šanci už v 1. minutě, ale M. Křepelka nevybojoval ani rohový kop. Hra se pak odehrávala ve středu pole. Domácí mohl dostat do vedení po chybě hostující obrany M. Křepelka, ale trefil jen nohy brankaře. V 17. minutě už bylo pro domácí zle. Hstující záložník si narazil se spoluhráčem a z první poslal míč do branky - 0:1! Domácí byli tímto gólem zaskočeni, ale snažily se o rychlou odpoveď. V 26. minutě byl blízko brance Kurka, ale jeho střela skončila na břevně. V 32. minutě střílel nepřesně Mikšík. V 35. minutě byl faulován Zich a kopal se přímý volný kop. K jeho exekuci se postavil sám postižený a jeho centr našel hlavu M. Křepelky který se dokázal prosadit i přes 3 bránící hráče - 1:1! Domácí byli v tu chvíli na koni a o 2 minuty později se mohli radovat opět. ALe na Zichův roh nedokázali vyskočit přesně ani Procházka, ani M. Křepelka. Gólová radost přisla až ve 42. minutě, kdy Zich uvolnil J.Volfa a ten s přehledem uklidil míč do sítě - 2:1! Do kabin se odcházelo za stavu 2:1! Na začátku druhé půle mohli domácí přidat dalši branku, ale Zichův centr obrana hostí odvrátila. V 54. minutě dostal míč za brankovou čáru sice M. Křepelka, ale kvůli ofsajdu branka uznána nebyla. Domácí se poté začali dostávat pod mírný tlak. Ale jen díky skvělému Hlavničkovi v brance se skóre neměnilo. Domácí už se do útoku dostávali prakticky jen z brejků. V 75. minutě byl faulován před pokutovým uzemím Zich. Ale M. Křepelka poslal sřela ze standartí situace pouzi do zdi. V 81. minutě rychle rozhrál volný přímý kop Jíša, ale jeho střela šla vysoko nad branku. V 85. minutě ztratil míč ve svém pokutovém území M. Křepelka a mohl děkovat Hlavničkovi že střelu hostujícího hráče vyrazil na roh. V 89. minutě vybojoval M. Křepelka míč a přihrál před branku na Procházku. Ten ale neuvěřitelně branku přestřelil. Pojistka vítězství přišla v 90. minutě když Mikšík poslal centr za obranu, u míče byl první M.Křepelka a tváří v tvář brankáři si poradil a poslal míč do branky 3:1! Rozhodčí nechal hosty rozehrát a pískl konec. Domácí se tak odpoutali  poslendí příčky a připsali si 3 body do tabulky.