6. kolo SK ZD Pojbuky - Sokol Stádlec 1:5

6. mistrovské utkání: 30.9.2018 od 15.00 hřiště Pojbuky
Rozhodčí: Smetana
Diváci: 30
Sestava:
Novotný II - Papež, Melichar, Zamrzla - Novotný I, Mikšík - Másílko  Bouška, Šedivý - Křepelka, Zich (60. Grof)

Po nevýrazném výkonu jsme potřebovali výhru, která nás nakopne. Hosté nás ale nepříjemně překvapili kvalitou a odhodláním. Do 10 minut po precizně provedených akcích nás čekala studená sprcha. Času bylo dost, herně jsme se zvedli, ale hosté povzbuzení náskokem a fyzickou hrou nedopustili, abychom se dostali do sedla. Zbytek prvního poločasu byl směsicí platonické snahy a nebezpečnosti protivníka. Ten se nebál po našich ztrátách rychle zakončovat, gólman se musel hodně ohánět aby zabránil debaklu. Druhý poločas se víceméně odehrával ve stejných kolejích, kombinačně jsme nebyli nebezpeční, soupeř bojoval, vyhrával většinu soubojů a čím dál více vystupovala na povrch naše odevzdanost. Tým nefungoval a začali se objevovat individuální chyby, které nás nasměrovali ke dnu. Stav 5:0 jsme alespoň opticky zkorigovali, ale týmový výkon nebyl dobrý. Další zápas na "hřišti" Vlkova bude tvrdou prověrkou..