6. kolo Sokol Mladá Vožice,,B" - SK ZD Pojbuky 2:2

6. mistrovské utkání utkání: 1.10.2011 od 16:00h hřiště Mladá Vožice
Sokol Mladá Vožice,,B" - SK ZD POJBUKY 2:2(0:2)
Diváci: 150
Sestavy:

Mladá Vožice,,B": Zachariáš - Fáček(46. Sůva), Zelenka, Tomášek, Papež - Dařílek(60. Smetana), Jeřábek, Kotek, Malík - Kuchař(65. Dušek), Hruška

Pojbuky: Pachta - Šenigl, Jíša, Rathouský, Procházka - Šedivý, Mikšík, Buřič(57. Říha), Grof(69. Papež) - Křepelka M.(90. Filip), Zich

Derby se odehálo před výbornou diváckou kulisou.Do hlediště se na tento zápas přišlo podívat 150 diváků! Domácí začali svižně a hosté se bránili, ale domácí borci Pachtu v brance moc neohrozili. Po úvodním tlaku domácích se hra vyrovnala a hosté pomalu začali vystrkovat růžky. v 17. minutě předvedli hosté pěknou akci, ale Zich střílel nepřesně. V 23. minutě se už diváci dočkali branky. Rathouský rozehrával přímý volný kop a jeho centr mířil mimo branku, míč ale špičkou kopačky trefil M. Křepelka a ten prošel brankaři podel nohy do branky - 0:1! Domácí byli inkasovanou brankou zaskočeni a chvíli jim trvalo, než se opět srovnali. Hosté mezitím drželi otěže zápasu ve svých rukou. V 30. minutě si hosté vytvořili tlak, ale domácí obránci s vypětím všech sil dokázali střely hostů zblokovat. V 34. minutě fauloval Procházka domácího hráče a následovala zajímavá standartní situace z 20m. Míč si postavil domácí Zelenka, ale míč prosvištěl jen těsně nad levým horním růžkem Pachtovi branky. V 36. minutě předvedli hosté pěknou akci po trase Mikšík - Grof - Buřič, kdy se míč dostal k Zichovi, který centroval před branku, ale před Šedivým naposlední chvíli ohlavičkoval míč domácí obránce. V 39. minutě založil další akci opět Mikšík, který vysunul M. Křepelku, ten se zbavil domácího obránce, přihrál Zichovi, který vystřelil na branku, ale brankř míč jen vyrazil k Šedivému, který poslal míč zpátky před branku kde byl M. Křepelka a na 2x se štěstím překonal domácího brankaře - 0:2! V záveru 1. půle mohli hosté přidat 3. branku, ale Procházka ani Jíša jen těsně nedosáhli na centr. Do 2. půle nastoupili domácí v pozměněné sestavě. Snažili se hrát útočný fotbal, ale jejich snaha končila většinou na hranici velkého vápna, nebo střelou mimo 3 tyče.V 51. minutě mohli domácí ale přeci jen udeřit. Jeřábek posunul míč na Zelenku, který se ocitl sám před Pachtou, ale trestuhodně branku přestřelil. V 56. minutě mohl zkompletovat hattrick M. Křepelka, ale jen těsně nesoháhl na centrovaný míč od Rathouského. Hosté hráli skvěle takticky a zdálo se, že si vítězství nenechají vzít. V 64. minutě ale vystřelil domácí Kotek ze 40m a míč skončil pod břevnem - 1:2! Tento gól vlil domácím krev do žil. Schladit je ale mohl Říha v 67. minutě, když jen o kousek přestřelil branku. V 75. minutě kopali domácí opět standartní situaci z 20m. Míč si postavil opět Zelenka. Jeho střela šla přesně na Pachtu a zdálo se, že s ní nebude mít nejmenších potíží, ale kupodivu všech míč skončil v brance, když Pachtovi propadl mezi rukama. Svou roli na této brance sehrálo i slunce, které svítilo Pachtovi do očí. Ale to ho neomlouvá. Domácí poté už ubrali jakoby se spokojili s remízou a to se jim málem nevyplatilo. V 82. minutě vyslal Šedivý Zicha, který se zbavil obránce a servíroval míč před branku, kde byl M. Křepelka. Jeho střelu však stihl domácí obránce zblokovat. V 86. minutě se po pěkné samostatné akci dostal ke střele i Procházka, ale brankař domácích byl připraven. Závěr utkání se už dohrával ve středu hřiště. Rozhodčí poté zápas ukončil a derby tak skončilo dělbou bodů. Pro domácí má tento bodu cenu zlata, neboť prohrávali již 0:2, ale nakonec se jim podařilo vyrovnat.