6. kolo TJ Vlastiboř "B" - SK ZD Pojbuky 3:1

01.10.2013 11:07

2.10.2013

6. mistrovské utkání: 28.9.2013 od 16:30h hřiště Vlastiboř
TJ Vlastiboř "B" - SK ZD POJBUKY 3:1(1:0)
B: 65. Papež
Rozhodčí: Semrád

Pachta - Grof (82. Filip), Rathouský, Buřič, Dvořáček - Šenigl, Melichar, Mikšík, Šedivý - M. Křepelka, Zich (37. Papež)

Potřebovali jsme body. Hrozná škoda! První poločas byl z naší strany takový vlažný. Jakoby jsme se hledali po zklamáních z minulých zápasů. Chyběla nám ta správná energie, abychom soupeře položili na lopatky. I když bylo vidět, že jsme na tom fotbalově lépe, celkem slušně jsme kombinovali, tak protivník věděl přesně co hrát, a naneštěstí proměnil šanci, kterou měl. Bylo potřeba přidat na aktivitě, a to se také stalo. Celý druhý poločas byl z naší strany ódou na fotbal, bohužel však né na radost. První vlaštovka nám přinesla naději v podobě vyrovnání skóre. S postupujícím časem jsme soupeře mačkali napadáním a dokázali jsme udržet vysokou procentuální úspěšnost v držení míče. Místy byl gól na spadnutí, ale bohužel jsme doplatili na naší neproduktivitu. Jak to obvykle bývá protivník z ojedinělé akce navýšil skóre. I přesto jsme neustali v naší aktivitě. Dál jsme jasně hráli první housle, ale pak přišla další náhodná akce, která skončila v naší síti. Co k tomu dodat. Produktivita je náš dlouhodobý problém, chybí nám gól, který by nás dostal nad soupeře a vyzdvihl kombinační fotbal, kterého jsme schopni. Není koho chválit, ani koho hanit. Bohužel se v zápasech mnohokrát porážíme sami, díky neschopnosti využít šanci ve správnou chvíli. Příští domácí zápas musíme vyhrát, abychom se konečně odrazili z momentální letargie.