7. kolo SK ZD Pojbuky - FK Makov Hůrka 2:5

7. mistrovské utkání: 8.10.2017 od 15:00h hřiště Pojbuky
B: 34. Bočan, 72. Křepelka - 32.,55. Brožovský, 73. Bubník, 77. Melichar vlastní, 83. Šimek
Rozhodčí: Mraček
Diváci: 50
Sestava:
Novotný II (9. Bočan) - Papež, Melichar, Zich, Zamrzla (46. Filip) - Šedivý, Novotný I, Mikšík, Másílko (58. Rathouský) - M.Křepelka (85. Kříž), Grof

Na naše hřistě zavítal neoblíbený, nicméně výsledkově dobře hrající protivník. Dlouhodobá rivalita dávala slibovat divokou podívanou. Hosté nezklamali a od začátku nastavili ostrý kurz zápasu. Časté bolestivé souboje rozbíjeli plynulost hry. Co je však potřeba zmínit, výbornou připravenost Makova. Skvělé napadání při přebírání balónu nás dostávalo pod permanentní tlak a následným odkopům, případným ztrátám. První poločas zaslouženě skončil 1:1 a bylo na nás jak se vývojí postavíme. Druhé dějství ale odhalilo naše slabiny v sebevědomí a negativní atmosféru mezi hráči. Hosté vsítili druhý gól a pak už využíval svých předností. Tvrdými zákroky na hranici regurélnosti způsobil zranění a střídání 3 hráčů v naší sestavě. Závěr druhého poločase se již nesl v zoufalství našeho zdecimovaného kádru a hře makovských, kteří se cítili jako ryba ve vodě. Naše prohra byla zasloužená, bez soudržnosti plné hádek, a vůli po vítězství nemáme šanci vítězit.