7.kolo SK ZD Pojbuky - TJ Březnice,,B" 9:1

7. mistrovské utkání utkání: 9.10.2011 od 14:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY- TJ Březnice ,,B" 9:1(3:1)
B:12.,43.,50.,60.,83. M. Křepelka, 36. Mikšík, 74. Šedivý, 76. Filip, 86. Zich (PK) - 33. Kubíček J.
Rozhodčí: Smetana
Diváci: 50
Sestava:
Pachta - Šenigl, Jíša, Rathouský, Procházka(57. Filip) - Šedivý, Mikšík, Pučálek, Papež(65. Černý) - Křepelka M., Zich

Domácí téměř po celé utkání zápasu dominovali a zaslouženě se radovali z výhry. Ale ovšem jako první zahrozili hosté. V 5. minutě domácí obrana nepohlídala hostující útočníka, ten ovšem sám před prázdnou bránou hlavičkoval vedle. Domácí mohli jít do vedení v 7. minutě, kdy se kolem obránce protáhl Zich a přihrál na uplně volného Pučálka, který ale prováhal vhodnou příležitost ke střele. V 10. minutě opět zahrozili hosté. A opět se opakovala situace z 5. minuty, kdy hostující hráč přestřelil prázdnou branku. Ve 12. minutě už se ale domácí radovali, když Procházka vyslal nádhernou přihrávku mezi obránce, tam si naběhl M. Křepelka a střelou z první podél brankaře poslal domácí do vedení. Domácí poté už pomalu začali přebírat otěže zápasu. V 21. minutě střílel nepřesně Mikšík. V 24. minutě se chutí hrající Šedivý dostal s míčem až na brankovou čáru, ale jeho zpětnou přihrávku stihla domácí obrana zklokovat. V 30. minutě se opět uvolnil na pravé straně Zich, ale jeho centr nikdo ze spoluhráčů do branky neposlal. V 33. minutě přišel blesk z čistého nebe. Hosté podnikly rychlý protiútok a hostující hráč vystřelil, ale Pachta vyrazil jeho pokus jen na tyč, ale jeho dobíhající spoluhráč nadvakrát se štěstím Pachtu překonal - 1:1! V 36. minutě pospíchal za dlouhým nákopem M. Křepelka a postupoval proti obránci. Toho se zbavil a poslal míč na malé vápno nabíhajícímu Mikšíkovi, který poslal míč do branky - 2:1! Domácí si poté vytvořili tlak, ale hostující hráči ještě stačili útoky domácích uhlídat. V 43. minutě se Šedivý krásně zbavil 2 hostujícíh hráčů a poslal míč před branku na úplně volného M. Křepelku, který poslal míč do branky - 3:1! Do kabin se šlo za stavu 3:1! V 2. půli už nastala totální dominace domácích a hosté se prakticky nedostali za půlku. V 50. minutě rozehráli domácí pohlednou akci kdy se míč po trase Rathouský - Mikšík - Šenigl - Šedivý dostal až k Zichovi, který ho nabídl M. Křepelkovi, který poslal míč opět do branky a mohl tak slavit hatrrick - 4:1! Na hosty se valil jeden útok za druhým a ti se jen těžko bránili. V 59. minutě to mohlo být již 5:1, ale ani Pučálek, ani Rathouský nedosáhl na centr z rohu. V 60. minutě, přiletěl do hostujícího vápna další centr a sérii asi 4 hlaviček si míč našel M. Křepelka a střelou na zadní tyč mohl slavit další branku - 5:1! V 72. minutě vybojoval míč Pučálek a poslal ho do samostaného úniku M. Křepelkovi, ten ale bohužel trefil jen brankaře hostí. V 74. minutě přihrál Mikšík na M.Křepelku, který postupoval sám na branku, ale místo individuálníí zakončení volil přihrávku na volného Šedivého, který poslal míč do prázdné branky - 6:1! V 76. minutě to bylo již 7:1, když si Filipův centr srazil do branky hostující obránce. Utkání se poté jen dohrávalo, ale jediný kdo neunesl prohru z hostujícího týmu byl jejich útočník, který nevybíravě zajížděl do domácích hráčů a dost si koledoval o červenou kartu. Po jednom z jeho zákroků musel hřiště opustit Jíša a tak domácí dohrávali jen v 10 lidech. V 80. minutě mohl skórovat nový hráč v domácím dresu Černý, ale jeho střelu hosté zblokovali na roh. V 83.minutě vyslal střelu na brankaře Mikšík, ale ten ji vyrazil jen před sebe, kde ale stál M. Křepelka a poslal míč do branky - 8:1! V 86. minutě kopali domácí pokutový kop, který Zich proměnil - 9:1! Domácí mohli v závěru přidat i 10. branku, ale to se jim nepovedlo a rozhodčí ukončil poté zápas. Na začátku to na tak jednoznačný výsledek nevypadalo, ale hosté se pak sesypali jak domeček z karet a odvážejí si z Pojbuk krutý debakl.