7. kolo Sokol Sezimovo Ústí,,B" - SK ZD Pojbuky

7. Mistrovské utkání: 5.10.2008 od 16:00h hriste Sokol Sezimovo Ústí
Sokol Sezimovo Ústí,,B" - SK ZD POJBUKY 6:1 (5:0)
B:13., 17., 20. Kadlec J., 31.,90. Simák, 38. Pípal z pen. - 67. Krepelka M. z pen.
ZK: 2:1
Diváci:90

Sestava:
Hlavnicka - Makovec R.(68. Ríha), Pachta, Buric D., Makovec P.(72. Silhavý) -Sedivý, Kurka, Miksík, Geci - Procházka(80. Krepelka V.), Krepelka M.

Domácí byli v 1. polocase lepsím týmem a zaslouzene vyhráli. Úvod utkání ale patril hostum, ale ti nedokázali svoji sanci vyuzit. V 13. minute to bylo 1:0, kdyz hostující hrác nadvakrát prekonal Hlavnicku. V 17. minute strilel domácí hrác zpoza vápna, ale jeho strelu tecoval domácí utocník a míc skoncil vedle Hlavnicky - 2:0! Ve 20. minute chyboval Pachta a domácí sli sami na brankare. Domácí hrác prihral svému partakovi z útoku a proto nebyl problem vstrelit gol do prázdné branky a zavrsit cistý hattrick. Domácí se opet radovali po chybe hostující obrany v 31. minute - 4:0! Zkázu 1. polocasu pro hosty dokonal v 38. minute domácí braknar Pípal, který promenil s prehledem penaltu po faulu od Geciho! Do 2. pule vstoupili lépe hosté, ale v 58. minute Procházkovu sanci skvele chytil domácí brankar. V 67. minute zahrál domácí hrác v pokutovém území rukou a nmásledovala penalta. V s prehledem promenil M. Krepelka -5:1! Hosté byli i nadále lepsím týmem, ale moc sancí si vytvorit nedokázali. V 87. minute byl faulován brankarem V. Krepelka a pískala se dalsí penalta. Míc si opet postavil M. Krepelka, ale brankar jeho strelu chytil. V 90. minute chyboval Buric a nabídl domácímu hrác dalsí branku a ten se nemýlil - 6:1! Hosté pak rozehráli a rozhodcí zápas ukoncil.