7. kolo Sokol Vlkov - SK ZD Pojbuky 5:1

09.10.2018 02:38

7.10.2018

7. mistrovské utkání: 6.10.2018 od 15.00 hřiště Vlkov
Sokol Vlkov - SK ZD Pojbuky  5:1(0:0)
B: 49.,87. Kulhánek, 59. Lukáš, 78.,81. Pejša - 66. Křepelka
Rozhodčí: Jůza
Novotný II - Papež, Melichar (52. Křepelka), Dvořáček - Novotný I (69.Zamrzla), Mikšík - Másílko (82. Filip), Bouška, Šedivý - Grof ,Zich

Do Vlkova jsme dorazili se svěšenými hlavami, vzhledem k minulému výkonu. Vlkovští jsou bojovní, nebezpeční a velmi kousaví ve vápně. Tentokrát jsme nastoupili s vervou a převzali taktovku hry. Celý první poločas jsme se prezentovali bojovností a rychlým zakládáním protiútoků. Vlkovští se rozjížděli pomaleji, ale individuální kvalita z jejich strany nás držela neustále na pozoru. Hřiště oba týmy pekelně zkoušelo. Určitě jsme byli ale lepším týmem. Do druhého poločasu domácí zvýšili obrátky, dostali jsme 1. gól. Hráli jsme stále stejnou hru, ale přestala fungovat součinnost, která nás zdobila 1. poločas. Hra z naší strany byla podobná, ale vlkovští ucítili zranitelnost a nebáli se s míčem individuálně procházet. Najednou se začali kupit nedorozumění, nedůraz a součinnost v obranné hře a i přesto, že jsme krásným gólem snížili, domácí už byli jasně na koni. Vlkovští nás naučili, jak jednoduchí fotbal je, průnik, přihrávka rychlá střela, a naše konto bylo za několik minut další 3 góly v mínusu. Ač jsme byli vyrovnaným protivníkem, od 70 minuty si s námi domácí dělali co chtěli. Vracejí se neduhy naší nevyrovnanosti..Příliš mnoho ovcí a málo vlků, kteří chtějí vyhrávat.