7.kolo TJ Malšice,,B" - SK ZD Pojbuky 2:3

7. Mistrovské utkání: 4.10.2009 od 16:00h hřiště Malšice
TJ Malšice,,B" - SK ZD POJBUKY  2:3 (0:1)
ŽK: 2:1
ČK: 0:1 (57. Procházka)
Diváci:70
Hlavnička- Pachta, Buřič, Jíša, Makovec P. - Šedivý(69. Říha), Šenigl D., Kurka, Zich - Procházka, Křepelka M.( 80. Křepelka V.)

Utkání bylo vyrovnané a radoval se štatsnější tým. Prvních 10 minut bylo opatrných a oba týmy se oťukávali. První velkou šanci měli hosté v 17. minutě kdy Pachtův aut propadl celým pokutovým územím až k M. Křepelkovi, ten ho ale netrefil a míč se tak dostal až ke Kurkovi, který si posunul míč do strany a vyslal tvrdou střelu na branku, která směřovala do šibenice, ale domácí brankář vytáhl skvělý zákrok a vrazl míč na roh. V 24. minutě zahrávali domácí rohový kop, ale nic z toho nebylo. Naopak hosté se hnali do rychlého protiútoku. Míč putoval po trase Hlavnička - Zich - Procházka až k M. Křepelkovi, který se zbavil obránce a posílal míč pod sebe před branku, ale rychlejší než Šedivý byl domácí brankář. V 32. minutě mohli jít do vedení domácí, když se u lajny uvolnil domácí hráč a posílal míč před branku. Ve snaze odkopnout míč ho trefil ve skluzu Buřič a míč už směřoval do hostující branky, ale Buřič stačil ještě druhou nohou míč vykopnout. V 45. minutě poslal míč do běhu Pachta M.Křepelkovi a ten upaloval k brance stíhán domácím obráncem, toho se zbavil a poslal míč mezi beky na nabíhajícího Šedivého, který střelou na vzdálenější tyč poslal hosty do vedení - 0:1! Na začátku druhé se domácí snažili vyrovnat, ale byli to hosté, kdo udeřil. V 48. minutě poslal míč do běhu Zich M. Křepelkovi, který se zbavil obránce, protáhl se do pokutového území a střelou na vzdálenější tyč rozjásal své spoluhráče podruhé - 0:2! Domácí byli zaskočeni a do jejich hry se vlila nepřesnost. V 57. minutě byl faulován Šenigl, ale rozhodčí nezapískal což Procházka okomentoval slovy: ,,Ty vole, to byl faul!", rozhodčí Křížovský neváhal a Procházku nepochopitelně vyloučil. Domácí byli v tu chvíli na koni a vytvářeli si tlak. V 60. minutě mohli jít do úniku, ale Zich se rozhodl řešit situaci sám a vybojoval alespoň rohový kop. V 62. minutě se dral do šance M.Křepelka a když už se krásně zbavil domácího hráče, tak výsledkem byla slabá střela. V 64. minutě byl faulován M. Křepelka a volný přímý kop rozhrával Zich. Jeho přesný centr skončil na hlavě Šenigla a ten ho poslal do brány - 0:3! To hodně zamávalo s psychikou domácích, ale i nadále se snažili s výsledkem něco udělat. V 70. minutě kapoli domácí rohový kop. Na následný centr si naběhl domácí hráč a hlavou překonal Hlavničku - 1:3! Domácí si vytvořili velký tlak, ale hostující obrana odolávala! V 89. minutě přišla chyba Hlavničky a domácí ještě zdramatizovali konec zápasu. Ten si však hosté pohlídali a mohli se tak radovat z cenného vítězství.