8. kolo Olympie Měšice - SK ZD Pojbuky 0:0

8. mistrovské utkání: 11.10.2014 od 16:00h hřiště Měšice
Olympie Měšice - SK ZD POJBUKY  0:0(0:0)
Rozhodčí: Bumba
Diváci: 20
Pachta - Papež, Rathouský, Šenigl (9. Černý), Dvořáček - Melichar, Buřič, Mik
šík, Grof (46. Novotný II) -  M. Křepelka (78. Zich), Bočan

Sobotní zápas s Měsicemi po dobrých výsledcích a předváděné hře nás měl tvrdě prověřit. Již při příjezdu a procházce po hřišti jsme mohli zjistit, že naše hra bude s největší pravděpodobnostítrpět. To se také stalo. Především soupeř hrál v celku dobře a od začátku udával tempo hry. Náš presink přicházel vniveč, protože si kvalitní individuální prací s balónem dokázal šikovně poradit. Tím tak mírně otupil naší snahu. Nicméně naše obrana pracovala výborně a s přispěním nekvalitní hrací plochy se protivník téměř nedostával k nějakému výraznějšímu ohrožení. Naopak náš důrazný útok místy přitlačit měšické do úzkých. První poločas s minimem šancí určil ráz celého utkání. Druhým faktorem, který ho ovlivnil byl rozhodčí. Na hřišti to jiskřilo, takže bylo odpískáno mnoho nedovolených zákroků, často chybně, a tvrdé zákroky nebyly potrestány nijak. Hra se kouskovala a hádky odpoutávaly pozornost od fotbalu. Vše se po celý druhý poločas stupňovalo. Kvalita hřiště byla stále horší, rozhodčí svou roli příliš nezvládal, a zájem o hru od obou týmů upadal. Vše přerušovalo jen mírné náznaky ohrožení branky na obou stranách, ať už se jednalo o ojedinělé střely či standardní situace. Zápas skončil 0:0. Soupeř si za předvedenou hru možná výhru zasloužil, my jsme si ale na druhé straně vytvořili více gólových šancí. Takže remíza asi spravedlivá. Podmínky nám tentokrát příliš nevyhovovali a díky dalším faktorům jsme se ani příliš nedokázali dostat do tempa. Nicméně bod dobrý, protože v Měšicích se bude vyhrávat těžko.