8. kolo SK ZD Pojbuky - Lokomotiva Veselí nad Lužničí ,,B" 1:5

8. Mistrovské utkání: 11.10.2009 od 16:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - Lokomotiva Veselí nad Lužničí ,,B" 1:5 (1:3)
Rozhodčí: Mihálik
ŽK: 1:5
Diváci: 20
Hlavnička- Pachta, Buřič, Jíša, Makovec P.(63. Volf F.) -Šedivý(46. Mikšík), Říha, Kurka, Zich - Volf J., Křepelka M.

V deštivém odpoledni se ze zisku 3 bodů radovali hosté. Utkání začalo ve svižném tempu. Již ve 2. minutě měli šanci hosté, ale Hlavnicčka si s ní poradil. Ve 3. minutě vystihl rozehrávku hostujícího brankáře Volf J. a poslal míč na branku - bohužel slabou ránou že hostující obránce stihl míč vykopnout. Hned z protiútoku se ale hosté dostali do vedení, když centr před branku nešťastně zpracoval Pachta pro hostujícího hráče a ten prostřelil Hlavničku - 0:1! V 8. minutě mohl vyrovnat M. Křepelka po krásné přihrávce od Šedivého, ale brankář hostí jej skvěle vychytal. V 11. minutě kopali domácí trestný kop. Míč si postavil J. Volf a přesnou střelou k tyči vyrovnal - 1:1! V 15. minutě byl faulován na úrovni vápna Zich a kopal se další přímý volný kop. K jeho exekuci se tentokrát postavil M. Křepelka, ale od zdi se míč odrazil jen za autovou čáru. V 19. minutě domácí nepochopitelně stratily míč u levé postranní čáry, míče se chopil hostující hráč, nacentroval před branku a jeho spoluhráč poslal hlavou míč přesně k tyči - 1:2! Domácí hrozili hlavně ze standartních situací, ale žádnou nedokázali využít. V 30. minutě chybovala domácí obrana kdy míč propadl až k hostujícímu útočníkovi, který oklamal Hlavničku a nebyl pro něj problém poslal míč do prázdné branky 1:3! Domácí se snažili s výsledekem do poločasu něco udělat, ale obrana hostí odolala. Nejblíže brance byl v 41. minutě M. Křepelka, který si naskočil na Zichův trestný kop, ale brankář hostí reflexivně vyrazil na roh. Do kabin se šlo za stavu 1:3! Na začátku 2. půle měli domácí mírný tlak a chtěli dát co nejrychleji kontaktní branku. V 57. minutě zatáhl míč po lajně M. Křepelka, přihrál před branku Říhovi, ten krásně nahrál na malé vápno Volfovi, který se mohl zeptat brankáře kam to chce, ale trestuhodně trefil jen brankaře hostí. V 66. minutě už mohli hosté vést 4:1, ale Jíša na poslední chvíli vykopl míč z brankové čáry. V 70. minutě přidali hosté čtvrtou branku a prakticky bylo rozhodnuto - 1:4! V 75. minutě byl faulován brankářem hostí Jíša a pískal se pokutový kop. Míč si vzal M. Křepelka, ale pokutový kop, bohužel pro domácí neproměnil, když brankář míč vyrazil na tyč. V 79. minutě prostřelil hostující hráč Hlavničku z úhlu a bylo to již 1:5! V 87. minutě zahrál v pokutovém území Buřič a rozhodčí nařídil penaltu i pro hosty. Hostující útočník by mohl zkompletovat hattrick, kdyby proměnil, ale tak se nestalo protože s penaltou naložil stejně jako M. Křepelka na druhé straně a míč poslal mimo branku. Utkání poté skončilo a hosté si odvezli zaslouženě 3 body.