8. kolo SK ZD Pojbuky - Sokol Košice 3:5

16.10.2018 02:39

14.10.2018

8. mistrovské utkání: 14.9.2018 od 15.00 hřiště Pojbuky
SK ZD Pojbuky - Sokol Košice 3:5(1:2)
B: 32. Papež, 46. Másílko, 61. Mikšík - 8.,15.,71. Baláž, 68. Čížek, 85. Podrázský
Rozhodčí: Hanzal
Novotný II - Papež, Melichar, Dvořáček - Novotný I, Bouška - Másílko (85.Filip), Mikšík, Šedivý - Křepelka (75. Grof), Zamrzla

Po sérii proher k nám zavítal soupeř z horní poloviny tabulky. Celý zápas ovlivňoval silný nárazový vítr na obou stranách. Odzačátku jsme se snažili hrát svojí "klasickou hru" dobrá kombinace bohužel často končila na hranici vápna. Naše sebevědomí není ideální, a tím trpí i výkon týmu. Přesto jsme se vzepjali a dvougólové vedení hostů zkorigovali do konce poločasu nádhernou střelou zdálky. Najednou se nám vlila krev do žil a akční 15 minutovkou jsme otočili vývoj zápasu. Bohužel došlo k uspokojení, nechali jsme hosty nadechnout, a po "náhodném gólu z rohového kopu začala naše klasická labutí píseň. Hra pořád splňovala parametry, ale opravdová ochota a chuť zlomit výsledek chyběla především v obou vápnech. Logickým vyústěním byly další 2 góly, které se třepotaly v naší síti. Zápas skončil dalším bůrem. Jsme dobří fotbalisti, protivník ocenil kvalitu naší hry. Co je nám to platné, fotbal se rozhoduje ve vápnech, a to je pro nás zapovězené území. Bezduché nabíhání ničemu nevede. Chybí někdo, kdo vyblázní mančaft faulem, červenou, akcí proti soupeři..A ne nadáváním na vlastní hráče.