8. kolo SK ZD Pojbuky - TJ Březnice "B" 9:3

8. mistrovské utkání: 14.10.2012 od 14:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - TJ Březnice "B"  9:3(7:1)
B: 7., 28., 43. Buřič, 21., 24., 83. Černý, 33., 72. M. Křepelka, 38. Zich - 35., 62. Pospěch, 70. Škarvada
Rozhodčí: Jůza
Diváci: 70

Grof - Procházka (46. Filip), Volf F., Makovec, Papež - Zich, Buřič, Mikšík, Novotný (46. Kurka) - Křepelka M., Černý

Po těžkých ranách, které nás provázely minulé zápasy, jsme si potřebovali spravit chuť. A to co se servírovalo byla hostina nejvybranějších lahůdek. Již po pár minutách pobytu na hřišti bylo očividné, že soupeř kvalitativně patří o více jak třídu níže (bohužel máme jen 4). Protože jsme potřebovali bodovat a hráli v plném nasazení, destrukce hostů na sebe nenechala dlouho čekat. Naše převaha byla tak očividná, že se našim chlapcům několikrát povedlo prokličkovat přes val soupeře s úsměvem na rtech. Tolik kolmých přihrávek a samostatných úniků by stačilo na několik zápasů dopředu. Hosté nedokázali téměř přijmout přihrávku, protože byli předskočeni a jejich snaha eliminována již v zárodku. Poločas skončil 7:1 a to se jednalo stále ještě o milosrdný výsledek. Ve chvíli kdy jsme vycházeli opět na hřiště a hráči soupeře ležmo kopírovali naší jemně střiženou hrací plochu, bylo jasné co bude následovat. Kdyby nedošlo k našemu uspokojení příděly by se jistě počítaly v dvouciferných hodnotách. Hosté vědomi si naší síli reálně vyčíslili svoje šance na nějaký výsledek, a snažili se upoutat alespoň množstvím legračních komentářů a průpovídek, takže atmosféra na hřišti byla více než přátelská. To však někdy očividně vadilo našim fanouškům, kteří jsou ve velké míře příznivci akčnějších scénářů (viz utkání s Makovem). Ovšem průběh zápasu a konečný výsledek je nakonec potěšit musel. A jaké ponaučení si vzít z tohoto utkání? Hej, na světě je přece krásně.......