8. kolo SK ZD Pojbuky - TJ Dražice "B" 3:4

8. mistrovské utkání: 16.10.2016 od 15:00h hřiště Pojbuky
Rozhodčí: Mraček
Diváci: 50
Novotný II - Papež, Zich
, Grof, Dvořáček - Šedivý, Novotný I, Mikšík, Zamrzla - M.Křepelka, Bočan

Po těžké prohře v minulém zápase nás na domácím hřišti čekal další těžký protivník tým Dražic. Se sestavou jsme museli improvizovat, jelikož se nám úplně rozpadla stoperská dvojice. Začali jsme ale výborně, hráli jsme na malé hloubce, vyhrávali souboje, rychle posouvali balón a hosté se vůbec nemohli dostat do hry. Na to, že chlapci vzadu hráli poprvé, šlo o skvělý vstup. Celá obrana hrála s velkým sebevědomím a také se podepsali pod naše první dva vstřelené góly v prvním poločase. Pravděpodobně se jednalo o nejlepší první půli v probíhající sezóně. To nás asi také ukolébalo, i když jsme si řekli, že musíme hrát takticky, prvních 5 minut jsme udělali tolik školáckých a laxních chyb na míči, že jsme dražické posadili do sedla. To se projevilo i gólově stav byl 2:1. I když jsme záhy vstřelili „uklidňující“ gól na 3:1, vůbec nám v našem rozpoložení nepomohl. Začali jsme se hádat, a hra se po taktické i mentální stránce rozpadla na prach. Často jsme se schovávali, nešli do soubojů a v podstatě jsme na hřišti pouze stínovali. Čekali jsme na popravu. A toho Dražice využili. Do konce zápasu výbornou efektivitou skóre otočili a my skončili naprosto na kolenou. Toto byl typický zápas „blbec“. Neřekl bych, že byl problém ve fyzické kondici, ale v tom, že jsme dostali strach a bohužel v tu chvíli nebyl nikdo, kdo by kormidlo otočil opačným směrem. Skóre 2:0 bývá často ošidné a pro nás tento zápas dvojnásob, mysleli jsme si, že máme 3 body v kapse a podruhé jsme odešli s prázdnou.