8. mistrovské utkání: 14.10.2017 od 13:00h hřiště Vlkov
B: 13. Pejša, 22. Břešťák, 75. Svoboda - 82. Zich
Rozhodčí: Hanzal

Diváci: 10
Grof - Papež, Rathouský, Melichar, Dvořáček - Šedivý, Mikšík, Zich, Filip  - Křepelka M., Bočan

Po několika těžkých prohrách kleslo naše sebevědomí na nulu. Zápas na neoblíbeném hřišti ve Vlkově nesliboval žádnou líbivou podívanou. Od začátku byl vidět rozdíl v obou mužstvech. Zatímco naši hráči zápas odehráli se sklopenými hlavami jakoby bez zájmu, Vlkovští věrni svému jme se do nás nemilosrdně pustili. Silový soupeř bylo v současném rozpoložení to nejhorší, co nás mohlo potkat. První poločas jsme tahali za kratší konec a do šaten jsme odcházeli za stavu 2:0. O poločase jsme se povzbudili a začali konečně hrát s menším respektem, vytvořili několik nebezpečných situací. Bohužel domácí nakonec přidali 3 gól a bylo po zápase. Na toto utkání musíme co nejdříve zapomenout, nebát se hrát a třeba i prohrát. Takto bezkrevné výkony nás k dobrým výsledkům nepřivedou.