9. kolo FC Oldřichov - SK ZD Pojbuky 0:4

9. mistrovské utkání: 23.10.2015 od 15:30h hřiště Oldřichov
B: 2. Šedivý, 33.,70. M. Křepelka, 65. Mikšík
Rozhodčí: Přikryl
Diváci: 25
Novotný II - Papež (70. Filip), Melichar, Zich, Zamrzla (59. Bočan) - Šedivý, Novotný I, Mikšík, Michalanský - M.Křepelka (82. Kříž), Grof

Další soutěžní zápas na hřiště Oldřichova jsme si chtěli spravit chuť. Beznadějně poslední tým 3. třídy momentálně bojuje spíše sám se sebou, nicméně nebylo radno nic podceňovat. Terén a velikost hřiště není sice ideální pro kombinační fotbal, ale museli jsme se s tím nějak popasovat. Vlétli jsme na domácí od první minuty a po hezké kombinační akci vstřelili 1. gól. Záhy jsme si vytvořili další šance, hráli jsme důrazně a rychle od nohy, takže jsme oldřichovské přišpendlili na jejich polovině. Jelikož se nám ale nedařilo vstřelit uklidňující gól, protivník se postupem času oklepal a začal nepříjemně kousat. Hrál jednoduše, vytvořil si několik standardních situací, ale my přidali důraz a fyzické nasazení, takže nebezpečí bylo vždy zažehnáno. Tlak opadl a my jsme opět vrhli všechny síly do útoku. Tentokrát jsme již do konce poločasu vsítili tolik kýžený uklidňující gól na 0:2. To domácí nahlodalo a v druhé půli již se hrálo téměř výhradně na jednu branku. Chvílemi se jednalo o exhibiční tempo s velmi koukatelnými akcemi na jeden dotek. Do konce zápasu jsme přidali ještě další 2 góly, řada šancí však díky výtečnému výkonu domácího brankáře zůstala nevyužita. Povinné body jsou doma. Všichni zaslouží pochvalu, protože podmínky nebyly jednoduché a přesto jsme vývoj kontrolovali. Doufejme, že v posledních zápasech přijde plný bodový zisk, abychom zůstali v kontaktu s čelem tabulky.