9.kolo FK Makov Hůrka - SK ZD Pojbuky 4:2

9. mistrovské utkání: 20.10.2018 od 15.30 hřiště Makov
FK Makov Hůrka - SK ZD Pojbuky  4:2(2:1)
Rozhodčí: Jůza
Diváci: 35
Sestava:
Grof - Papež, Melichar, Dvořáček - Novotný I (85. Rathouský), Bouška - Másílko (60. Zamrzla), Mikšík, Šedivý - Křepelka, Zich

Po tragických výsledcích nás čekal "oblíbený" match na hřišti Makova. Přijeli jsme bez sebevědomí, ale s chutí se poprat o dobrý výsledek. Tomu však neodpovídal začátek. Fotbal byl vyrovnaný, dobře jsme dostupovali a hráli kompaktně, bohužel co nám to bylo platné, když jsme domácí trestuhodně nepohlídali ve vápně po standardách. Stav 2:0 po 20 minutách nevěstil nic dobrého. To nás však nakoplo, zbývalo spousty času, a začali jsme se osmělovat. Naše aktivita narůstala a začali se množit i standardní situace na druhé straně. Jednu z nich jsme díky správnému náběhu a důrazu proměnili v jasnou penaltu, díky chtěné ruce hráče z pole na brankové čáře. Ba co víc penalta byla proměněna a soupeř byl po červené v 10. I přesto, že na takovém hřišti není početní rozdíl příliš cítit, bylo znát, že se ženeme za vyrovnáním. To se po dlouhém dobývání a sérii šancí povedlo 20 minut před koncem zápasu. Bohužel, když se nedaří, ani benzín nehoří. Reflexivní ruka po souboji v našem vápně a pískala penalta i na druhé straně. Byla proměněna, což byla voda na mlýn domácích. Zbytek zápasu byl smětí zákeřností a kouskování hry. Domácí přidali ještě 4. gól a bylo po zápase. Bohužel se výsledky nedostavují ať je průběh zápasu jakýkoliv, což je k zamyšlení.....