9. Mistrovské utkání: 19.10.2008 od 15:30h hriste Pojbuky
SK ZD POJBUKY - FC Bechyne,,B" 1:0 (0:0)
ZK: 1:4
CK: 0:1
Diváci:50
Hlavnicka - Pachta, Buric D., Kurka, Volf F. - Sedivý, Miksík, Ríha, Makovec R.(73. Krepelka V.) - Procházka, Krepelka M.

Domácí byli ze zacátku lepsím týmem. V 4. minute hostující obránce kontroloval míc pro brankare, ale M. Krepelka sáhl pro míc ve skluzu a míc uz posílal do branky, ale na brankové cáre ho jeden z hostujících hrácu vykopl. V 11. minute se ritil sám na branku Procházka, ale jeho strela sla vedle. V 17. minute rozehrával trestný kop M. Krepelka, ale Pachtovu hlavicku vyrazil brankar. V 27. minute domácí rychle rozhráli volný prímý kop a Procházka se opet rítil sám na brankare, ale branku prestrelil. V 39. minute se mohli dostat do vedeni domácí, ale Krepelka na Procházkovu polostrelu, poloprihravku nedosáhl. Do kabin se slo za stavu 0:0! DO druhé puli vstoupili lépe hosté. V 50. minute zazaril Hlavnicka, kdyz skvele zneskodil strelu hostujícího hráce. V 63. minute se domácí mohli radovat, kdyz Procházka vybojoval míc, prihrál Miksikovi, který se zbavil obránce a prihrál Sedivému, který strelou k tyci prekonal hostujícího brankare - 1:0! Hosté se ale nevzdali a chteli vyrovnat. V 70. minute rozehrávali volný prímý kop, ale centr proletel jen tesne vedle tyce. V 78. minute zachránil Hlavnicka domácí pred vyrovnaním. Predevedl 3 výtecné zákroky a jen díky nemu vedli domácí 1:0! V 82. minute vybojoval míc M. Krepelka a postupoval sám na branku, ale hostující obránce ho fauloval a následovala cervená karta. Z následujícího volného kopu domácí nic nevytezili. Hoté poté jeste zlobili, ale na skvelého Hlavnicku nevyzráli a tak mohli domácí slavit výhru 1:0!