9. kolo TJ Dražice,,B" - SK ZD Pojbuky 1:1

9. mistrovské utkání utkání: 23.10.2011 od 15:30h hřiště Dražice
TJ Dražice,,B" - SK ZD POJBUKY  1:1(1:1)
B:11. Adam - 40. Papež
Rozhodčí: Pinc
Diváci: 30
Pachta - Šenigl, Jíša, Rathouský, Procházka - Šedivý, Mikšík, Pučálek, Papež(63. Filip) - Křepelka M., Zich

Utkání se odehrálo na těžkém terénu. Do první vánější akce se dostali hosté v 7. minutě, ale Zich mířil nad. Domácí poprvé zahrozili v 11. minutě a hned z toho byla branka. Domácí obránce z prava nacentroval do leva kde si domácí hráč zpracoval míč a vrátil ho do pokutového území kam si naběhl jeho spoluhráč a hlavou přehodil Pachtu - 1:0! Domácí si poté vytvořili mírný tlak, ale obrana hostí si s jejich šancemi s vypětím všech sil dokázala vypořádat. V 31. minutě mohl vyrovnat M. Křepelka, když k němu propadl výkop, ale domácí obránce se stihl vrátit a jeho útočné manévry zblokovoat. V 35. minutě byl faulován Zich, ale hosté ze zajímavé standartní situace nic nevytěžili. Ve 40. minutě se hostům podařilo srovant, když Zich potáhl míč a přihrál Papežovi, který z první poslal míč na branku. Jeho střelu však ještě tečoval domácí hráč a míč skončil za zády domácí golmana - 1:1! Do kabin se odcházelo za stavu 1:1. Na začátku 2. půle si domácí vypracovali opět mírný tlak. V 53. minutě vytáhl nádherný zákrok Pachta, když se vyšrouboval do vzduchu a parádní robinzonádou vytáhl míč na roh. V 57. minutě předvedli hosté pěknou akci na jeden dotek a výsledkem byla nebezpečná střela Zicha, s kterou měl domácí brankař plné ruce práce, aby míč vyrazil. Hned vzpápětí vyslal Mikšík Zicha, který se objevil sám před brankařem a vystřelil, brnkař domácích, ale jeho pokus jen vyrazil před sebe kde byl M. Křepelka, ale jeho střela jen orazítkovala tyč. Pak se hra odehrávala ve středu pole a oba celky hrozili jen z brejků. V poslední 10timinutovce mohli oba celky strhnout vítězství na svou stranu, ale hosty opět podržel Pachta. V 82. minutě se dokázal uvolnit Pučálek, ale jeho střela šla vedle. Hostům nejvíce zatrnulo v 86. minutě kdy se sám před Pachtou objevil domácí útočník, ale díkybohu svou střelou netrefil vůbec branku. Hosté si tak z Dražic odvážejí cenný bod.