3. přátelské utkání utkání: 14.8.2011 od 17:00h hřiště Čerčany
Rozhodčí: Seidl
Diváci: 50
Pachta - Makovec P., Jíša, Grof, Filip  - Papež, Mikšík, Šedivý, Mládek - Křepelka M., Procházka
Střídali:Křepelka V., Hlavnička, Melichar, Říha

Domácí byli v první půli lepším týmem a zaslouženě si vypracovali tříbrankový náskok. Na začátku druhé půle si hosté vytvořili tlak, ale nedokázali jej využít na snížení nebo vyrovnání. Naopak domácí přidali pátou branku z pokutového kopu. Hosté si pak vytvořili další šance, ale nedokázali je bohužel proměnit. V závěru se už jen na konečných 5:3 podařilo snížit Jíšovi.

15.8.2011

2. přátelské utkání utkání: 12.8.2011 od 18:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - FC Chýnov,,B" 4:3(1:1)
B: 32., 74. Křepelka M., 64. Mikšík, 75. Zich
Rozhodčí: Praveček
Diváci: 30
Komárek - Makovec P., Pachta, Grof, Šenigl  - Šedivý, Mikšík, Říha, Filip- Křepelka M., Zich
Střídali:Geci, Hlavnička, Melichar

Hra byla vyrovnaná, ale domácí postupně získávali územní převahu. Hosté sice v zápase vedli 0:1 i 1:3, ale domácí využili toho že soupeř ke konci téměř odpadl a skore se jim podařilo otočit.

31.7.2011

Pouťové utkání: 31.7.2011 od 15:00h hřiště Pojbuky
POJBUKY U 30 - Pojbuky-stará garda 1:4(1:2)
B: 27. Mládek - 15. Procházka, 32. Buřič, 78. Brožovský, 89. Říha Milan
Diváci: 50
Sestava U 30:
Komárek - Pešek, Volf F.ml., Jíša, Pachta - Křepelka M., Grof, Šedivý, Mládek - Pučálek, Zich
Střídali: Mareda, Filip, Černý, Melichar

Sestava staré gardy:
Němec - Volf F. st., Melichar, Buřič, Makovec P. - Kurka, Brožovský, Říha, Procházka - Křepelka V., Geci
Střídali: Král, Mikšík

Staří páni byli v tomto utkání lepší a zaslouženě vyhráli.

27.7.2011

1. přátelské utkání utkání: 23.7.2011 od 17:00h hřiště Pojbuky
SK ZD POJBUKY - SK Jankov 0:5(0:1)
B:
Diváci: 30
Pachta - Makovec P., Pučálek, Grof, Procházka - Šedivý, Mikšík, Říha, Kurka - Křepelka M., Zich
Střídali:Filip

Hra byla docela vyrovnaná, ale domácí nedokázali proměnit své šance, hosté trestali každou chybu domácích.